MK|
aktualizacja

Cristiano Ronaldo wypoczywał na jachcie. Zamieścił urocze zdjęcie

2

Cristiano Ronaldo wreszcie mógł powrócić do gry po zakażeniu koronawirusem. W niedzielnym meczu ze Spezią (4:1) strzelił dwie bramki. Dzień później wypoczywał na swoim jachcie.

Cristiano Ronaldo (Getty Images, Filippo Alfero - Juventus FC)

Ronaldo pozytywny wynik testu uzyskał w połowie października. Do sytuacji doszło podczas zgrupowania reprezentacji Portugalii. Zawodnik wrócił do Włoch, czym wywołał sporo kontrowersji. Zarzucono mu złamanie zasad bezpieczeństwa.

Portugalczyk długo czekał na powrót na boisko. Dopiero po 19 dniach mógł zakończyć domową izolację. Gdy otrzymał negatywny wynik testu stało się jasne, że może znów grać.

Wystąpił w niedzielnym meczu. W ramach włoskiej Serie A jego Juventus grał na wyjeździe ze Spezią Calcio. Portugalczyk rozegrał 35 minut, w trakcie których strzelił dwie bramki.

W poniedziałek wypoczywał na swoim jachcie. Towarzyszyła mu rodzina. Piłkarz zamieścił na Instagramie rozczulające zdjęcie, na którym widać jego partnerkę Georginę oraz dzieci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram