aktualizacja 

"Diablo" Włodarczyk vs Adamek? Jest odpowiedź promotora

22

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Tomasz Adamek wracają do boksu, choć ich przerwy wynikały z zupełnie różnych powodów. Czy obaj skrzyżują rękawice? Padła odpowiedź.

"Diablo" Włodarczyk vs Adamek? Jest odpowiedź promotora
Tomasz Adamek vs Krzysztof Włodarczyk? To raczej nie dojdzie do skutku (ONS.pl)

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w pięściarskiej karierze. Kilka dni temu były mistrz świata w magazynie "W Ringu", w Kanale Sportowym, podał termin powrotu między liny. Nastąpi on w październiku 2022 roju. Dla Adamka jest to powrót po czterech latach przerwy.

Między liny wraca też Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Pięściarz w piątek opuścił zakład karny, w którym przebywał przez pięć miesięcy. Powód? Wielokrotne prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

A skoro dwa duże nazwiska polskiego boksu wracają do gry, naturalne jest, że pojawiły się plotki o ich potencjalnym pojedynku. W programie "Ring" w TVP Sport o takie zestawienie zapytany został Andrzej Wasilewski, promotor Włodarczyka.

Cisza, pomidor. Rozumiem, że rozmawiamy o ambicjach sportowych, poważnych walkach, a dla mnie nie jest to walka. Krzysiek marzy o tym i spróbujemy doprowadzić go do walki o mistrzostwo świata, a nie do walki z panami, którzy są bliżej pięćdziesiątki - skwitował Wasilewski w TVP.

Warto dodać, że "Diablo" Włodarczyk też nie jest już "pierwszej młodości". We wrześniu skończy 41 lat. Tomasz Adamek jest od niego pięć lat starszy. Taki pojedynek z pewnością zaciekawiłby kibiców, ale niewiele wskazuje, że do niego dojdzie.

Kilka dni temu Andrzej Wasilewski bardzo krytycznie odniósł się do decyzji Tomasza Adamka o powrocie między liny.

Z jednej strony nie można odmówić Tomaszowi wielkiego szacunku po kilku jego wspaniałych pojedynkach. Z drugiej strony jest to absolutne rozmienianie się na drobne. Myślę, że jest to robienie Tomkowi krzywdy - przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Wasilewski jest także przeciwny potencjalnej walce Włodarczyka ze Szpilką w formule MMA.

Pomysł na walkę Szpilka vs Diablo w MMA to, przepraszam, pomysł na coś a'la paraolimpiada - napisał w piątek na Twitterze.
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić