VDB| 

Dojdzie do starcia kobiety z mężczyzną w polskim MMA?! Tajemniczy wpis Marcina Najmana

35

To się dzieje naprawdę. Organizacja MMA-VIP niedawno pozyskała kilku nowych celebrytów i o ile ich występ w klatce wydawał się być interesujący, to głośno jest o nowym wpisie Marcina Najmana. Sugeruje on, że podczas październikowej gali możemy zobaczyć starcie kobiety z mężczyzną.

Dojdzie do starcia kobiety z mężczyzną w polskim MMA?! Tajemniczy wpis Marcina Najmana
Czy dojdzie do walki kobiety z mężczyzną na MMA-VIP? (Instagram.com)

W ostatnich tygodniach Marcin Najman jest bardzo aktywny. Najpierw ogłosił swój powrót do klatki i starcie z właścicielem organizacji FEN. Następnie natomiast ogłosił kilka nowych transferów do MMA-VIP, m.in. Satanaii czy Rafalalę.

Kilka nabytków spowodowało, że fani coraz głośniej zastanawiali się nad ewentualnymi zestawieniami. Jednak takiego rozwiązania, jakie w mediach społecznościowych zasugerował Marcin Najman nikt się nie spodziewał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Czy to sugeruje, że na gali MMA-VIP 3 dojdzie do starcia Satanaii z polskim Kenem? Niewykluczone. Organizacja mieszanych sztuk walki prowadzona przez "El Testosterona" już nie raz pokazywała, że potrafi łamać schematy, m.in. zorganizowanie walki czynnych żużlowców.

Nie ma natomiast wątpliwości, że obie postacie z rebusu zaproponowanego przez Najmana idealnie wpasowują się w jego nowych zawodników. Wydaje się zatem, iż nie pozostaje nic innego jak tylko oczekiwać oficjalnego potwierdzenia tego starcia.

To jednak nie jedyna kontrowersja, która szykuje się na gali MMA-VIP 3. Inna to występ Rafalali. Nie ma informacji, czy wystąpi ona w starciu z kobietą, czy z mężczyzną.

Zobacz także: Dramatyczna sytuacja polskich pływaków. „Nadal w to nie wierzę”
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić