"Don Kasjo" znów jest najlepszy. Wygrał w FAME MMA

66

W klatce przegrał, jednak w innych aspektach zdecydowanie wygrał. Kasjusz Życiński "Don Kasjo" pochwalił się, że okazał się najlepszy spośród wszystkich uczestników FAME MMA.

"Don Kasjo" znów jest najlepszy. Wygrał w FAME MMA
Don Kasjo (Instagram)

Jubileuszowa dziesiąta gala FAME MMA 10 okazała się wielkim sukcesem. W walce wieczoru Kasjusz Życiński zmierzył się z profesjonalnym sportowcem Normanem Parke w formule bokserskiej. Ostatecznie wygrał były zawodnik KSW czy UFC, jednak werdykt wzbudził ogromne kontrowersje. Niezadowoleni byli m.in włodarze FAME, którzy szybko po walce zgłosili zażalenie.

Byłem przekonany, że "Boxdel" chce tylko podkręcić atmosferę, wywołać jakiś skandal, że to są działania marketingowe. Nawet nie zwracałem uwagi na jego ocenę walki, bo on nie jest sędzią. Z każdą sekundą zmieniałem jednak zdanie i uważam, że to nie powinno mieć miejsca - powiedział WP SportoweFakty sędzia Piotr Jarosz.

FAME MMA 10 przeszła do historii także ze względu na rekordową sprzedaż PPV - ponad pół miliona. Każdy zawodnik namawiał do wykupienia gali ze swoich "reflinków". Tutaj bezkonkurencyjny okazał się już "Don Kasjo", czym pochwalił się na swoim live.

Don Kasjo wygrywa. Wyprzedził resztę stawki

Kasjusz zdradził także, że kolejne miejsca zajęli Piotr Pająk, Arkadiusz Tańcula, Marcin Dubiel, Sylwester Wargęda czy Marta Linkiewicz. Trzynaste miejsce zajął z kolei Norman Parke. - Jak na obcokrajowca to dobry wynik - przyznał.

FAME MMA to obecnie jedna z największych organizacji w Polsce. Do klatki wchodzą zazwyczaj celebryci czy influncerzy, jednak coraz więcej pojawia się także sportowców, co najdobitniej pokazuje przykład Brytyjczyka Normana Parke'a.

Zobacz także: Czas na mistrzostwa Europy inne niż wszystkie do tej pory. "Nikt nie wyobrażał sobie czegoś takiego"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić