VDB| 

Dziewczyna Piotra Żyły zawalczy w klatce? Zdradziła jaki sport uprawiała przez lata

7

Wyznanie Marceliny Ziętek w mediach społecznościowych spowodowało falę domysłów. Partnerka Piotra Żyły wspomniała, że przez lata uprawiała sporty walki, a przy rosnącej popularności gal typu freak fight może stać się łakomym kąskiem dla ich właścicieli. Czy w takim razie gwiazdę TVN-u zobaczymy w FAME MMA lub na MMA-VIP?

Dziewczyna Piotra Żyły zawalczy w klatce? Zdradziła jaki sport uprawiała przez lata
Marcelina Ziętek (Instagram.com)

Marcelina Ziętek to najpopularniejsza WAGs skoków narciarskich na świecie. Partnerka Piotra Żyły nie dość, że ma bardzo znanego chłopaka, to sama robi zawrotną karierę. Jest gwiazdą serialu paradokumentalnego "19+" oraz "Szkoła" w telewizji TVN oraz kontynuuje przygodę z fotomodelingiem. Jest także byłą Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

Ostatnio w sieci zawrzało po jej wyznaniu. Marcelina Ziętek oglądając jeden z odcinków "Love Island" pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przez lata uprawiała karate i sprawiało jej to ogromną radość. Na dowód tych słów pokazała nawet rękawice, które posiada w domu.

Kilka lat temu trenowałam karate. Daje to mega pozytywną dawkę energii - napisała partnerka Piotra Żyły na Instastory.
Sprzęt już mam - napisała na kolejnej relacji Marcelina Ziętek.

Czy ta seria wpisów oznacza, że aktorka jest zainteresowana powrotem do sportów walki? Na to wygląda. Gdyby powróciła do regularnych treningów, to z pewnością byłaby łakomym kąskiem dla największych polskich organizacji MMA.

Udział Marceliny Ziętek w galach FAME MMA lub MMA-VIP byłby gwarancją wielkiego zainteresowania dla organizatorów tych wydarzeń. Stąd też możemy być pewni, iż jeżeli partnerka Piotra Żyły dalej będzie wyrażać zainteresowanie sportami walki, to jest duża szansa na jej obecność w klatce. Biorąc pod uwagę jej duże doświadczenie, mogłaby stać się jedną z czołowych zawodniczek na galach typu freak fight.

Zobacz także: #dziejesięwsporcie: co za strzał! Tę bramkę można oglądać w nieskończoność
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić