VDB| 

Marcin Najman opublikował pełną kartę walk gali MMA-VIP 2. Nie brakuje znanych nazwisk

17

Stało się. Oficjalnie poznaliśmy kartę walk gali MMA-VIP 2. Na czerwcowym wydarzeniu odbędzie się siedem pojedynków, a wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk z Krystianem Pudzianowskim i "Taxi Złotówą" na czele. Nie zabraknie również obiecanego starcia żużlowców.

Marcin Najman opublikował pełną kartę walk gali MMA-VIP 2. Nie brakuje znanych nazwisk
Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień (Instagram.com)

Na pierwszej gali MMA-VIP Marcin Najman oficjalnie zakończył sportową karierę. Teraz głównie skupia się na rozwoju swojej nowej freak fightowej marki. Co prawda na gali MMA-VIP zabraknie słynnego "El Testosterona", jednak już teraz możemy powiedzieć, że będzie kilka ciekawych pojedynków.

Przede wszystkim w walce wieczoru do klatki wyjdzie ostatni w karierze pogromca Marcina Najmana, czyli Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Przed najsłynniejszym taksówkarzem w Polsce nie lada wyzwanie, bowiem jego rywal należy do takich, których z pewnością trzeba się bać. Mowa o Szymonie Komandosie, nazywanym również "Królem Syntholu". Widząc posturę rywala "Taxi Złotówy" oraz jego pseudonim możemy spodziewać się, że przed tą walką nie będzie testów antydopingowych.

Natomiast wydaje się, że największa gwiazda czerwcowej gali zawalczy w co-main evencie. Mowa tutaj o Krystianie Pudzianowskim, czyli bracie jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Polsce oraz byłego wielokrotnego mistrza świata strongman. Co prawda Krystian Pudzianowski jest bardziej znany z kariery w disco polo, chociaż zdążył już stoczyć dwie walki w formule mieszanych sztuk walki. Teraz wraca on do klatki po ostatniej przegranej. Na ten moment rywal brata "Pudziana" nie jest znany.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trzecim starciem, który wzbudza niemałe emocje, jest pojedynek żużlowców. Marcin Najman od lat jest utożsamiany z wielką miłością do speedwaya i właśnie poprzez udział byłych zawodników na swoich galach chciałby oddać hołd tej dyscyplinie. Podczas czerwcowego wydarzenia dojdzie do starcia, o którym mówiło się już od jakiegoś czasu, czyli pojedynku Edwarda Mazura z Kamilem Wieczorkiem. Chociaż obaj nie zrobili może wielkiej kariery, to w żużlu z pewnością nie są anonimowymi nazwiskami.

MMA-VIP 2. Mieszane odczucia internautów

Pierwsze komentarze internautów na temat ogłoszonej karty walk są bardzo mieszane. Nie brakuje komentarzy podśmiewających się z wyborów Marcina Najmana, jednak część internautów widzi znaczący skok jakościowy względem pierwszej gali.

"To jakiś patostreaming?" - pytał jeden z internautów na Twitterze.
"Sporo patologii udało Ci się zmieścić na jednej gali. Brawo" - pisał do Marcina Najmana inny internauta.
"Rolnik Zabijacz ksywy jak na Gromdzie - skomentował inny z fanów.
"Synthol wygląda na zdrowego chłopaka" - podsumował internauta.

MMA-VIP 2. Karta walk

Walka wieczoru: Szymon "Król Syntholu" Komandos - Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień

Co-main event: Krystian Pudzianowski - TBA

Kamil Zieliński - TBA

Nikodem Zatówka - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki

Mateusz "Rolnik Zabijacz" Kisiel - Adrian Cios

Edward Mazur - Kamil Wieczorek

"Psychotrop" - Oliwier "Detailer" Gajewski

Zobacz także: #dziejesięwsporcie: co za strzał! Tę bramkę można oglądać w nieskończoność
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić