LAK| 

Fame MMA 11. Szykuje się wielka drama! Wiemy, z kim zawalczy Sylwester Wardęga

10

To będzie wielki pojedynek na gali FAME MMA 11. Na czwartkowej konferencji prasowej szefowie organizacji podali nazwisko rywala Sylwestra Wardęgi. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Fame MMA 11. Szykuje się wielka drama! Wiemy, z kim zawalczy Sylwester Wardęga
Sylwester Wardęga (YouTube)

Pierwotnie podczas 11. edycji gali Sylwester Wardęga miał walczyć z Wojtkiem Przeździeckim. Wardęga doznał jednak urazu więzadła krzyżowego. Postanowił jednak nie wycofywać się, a wystąpić w formule bokserskiej.

Przeździecki zmierzy się z popularnym influencerem - Marcinem Dubielem. Wardęga spodziewa się, że to może być jego ostatnia walka w FAME MMA, dlatego chce przeciwnika, z którym ma realny konflikt.

Wardęga poznał rywala

Naprędce trzeba było poszukać rywala. Niektórzy uważali, że z Wardęgą zmierzy się członek Ekipy - Mateusz "Tromba" Trąbka. Ten zresztą niedawno zamieścił insta story, które wznieciło te spekulacje.

W gronie kandydatów do walki z Wardęgą internauci wymieniają także Reżysera Życia, czyli Daniela Rusina. Panowie spotkali się niedawno w programie "CAGE FAME MMA". Podczas kilku minut rozmowy widać było, że raczej nie darzą się sympatią.

Padały różne kandydatury, ostatecznie z Wardęgą zawalczy Ferreri.

"Wielka drama Wardęga vs. Ferreri powraca i zostanie rozwiązana już 2 października na FAME 11" - informują szefowie organizacji. Taki post pojawił się na Facebooku.

Gala Fame MMA 11 odbędzie się w sobotę 2 października w Gliwicach.

W walce wieczoru gali Fame MMA 11 wystąpią dobrze znani z KSW Borys Mańkowski i Norman Parke.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić