Fame MMA 9. Piękny gest Kamiszki. Wiadomo, na co przeznaczy dochód z PPV

3

Uczestnicy Fame MMA 9 zachęcają do zakupu dostępu do transmisji z tego wydarzenia za pośrednictwem tzw. reflinków. Każdy z nich otrzyma część zysków. Na co przeznaczy je Kamiszka, narzeczona Artura Szpilki?

Fame MMA 9. Piękny gest Kamiszki. Wiadomo, na co przeznaczy dochód z PPV
Fame MMA 9. Wiadomo, na co Kamiszka przeznaczy dochód z PPV (Instagram)

Kamiszka, a w zasadzie Kamila Wybrańczyk, podczas gali Fame MMA 9 zmierzy się z Zusje. Ta walka cieszy się sporym zainteresowaniem. Bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na triumf dają narzeczonej Artura Szpilki.

Kamiszka ostro przygotowuje się do walki. Nie ćwiczy jednak pod okiem swojego partnera, bo - jak wyjawiła na konferencji prasowej - ten ma dla niej za mało cierpliwości.

W międzyczasie Wybrańczyk zachęca też do tego, by kupować dostęp do transmisji z Fame MMA 9. Zysków nie przyjmie jednak na swoje konto, o czym poinformował na Facebooku Artur Szpilka.

Cudowny gest mojej Misiuni... zysk z PPV przekazuje na cel charytatywny, więc wykupujcie proszę PPV na jej walkę z tego linka i udostępniajcie dalej czy mnie lubicie, czy też nie... tutaj liczy się teraz to aby zebrać fajną kwotę i zrobić z niej dobry uczynek - napisał pięściarz.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Fame MMA 9 - karta walk:

Gala Fame MMA 9 odbędzie się 6 marca. Transmisja w PPV. Sprzedaż dostępów już ruszyła.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić