o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
LAK
|

Fame MMA. Boniek nie kazał Najmanowi czekać długo. Tak mu odpowiedział

75
Podziel się

Marcin Najman w mocnych słowach odniósł się do oświadczenia organizacji Fame MMA. Pod jego wpisem swój komentarz zostawił m.in. Zbigniew Boniek. Doszło między nimi do przepychanki słownej.

Fame MMA. Boniek nie kazał Najmanowi czekać długo. Tak mu odpowiedział
Najman i Don Kasjo (Fame MMA)
bDzoOQnF

Skandal i kompromitacja na gali Fame MMA 8. Walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim zakończyła się dyskwalifikacją tego pierwszego i ogromną awanturą. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Niedługo po rozpoczęciu Najman zdecydował się na obalenie rywala. Niedługo później... kopnął przeciwnika, a więc zastosował techniki z MMA. W tym momencie walka została zakończona.

W poniedziałkowy wieczór organizacja Fame MMA wystosowała oświadczenie, w którym poinformowano, że "w stosunku do Marcina Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar polegających na dożywotniej dyskwalifikacji jego osoby z jakiejkolwiek aktywności związanej z Fame MMA."

bDzoOQnH
Organizacja podjęła decyzję o podjęciu kroków prawnych, polegających na rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym wyżej wskazanej umowy z wyłącznej winy Marcina Najmana, co w konsekwencji doprowadzi do niewypłacenia całości honorarium, jakie miał otrzymać z tego tytułu od Fame MMA - czytamy w komunikacie.

Komentarz Najmana. Boniek... odpowiada!

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Marcina Najmana. Kontrowersyjny celebryta zabrał głos za pomocą mediów społecznościowych. W mocnych słowach wypowiedział się na temat decyzji organizacji Fame MMA.

Nie wiem o jakie rozwiązanie umowy chodzi skoro skończyła się ona w dniu walki. Co do nie wypłaconego wynagrodzenia zajmą się tym moi prawnicy. Oskarżanie Damiana Herczyka w sytuacji, gdy to Życinski rozpętał awanturę po przerwaniu walki jest co najmniej nietrafione. Pozew o odszkodowanie za pomówienia przeciwko Życińskiemu będzie złożony w najbliższych dniach - zapowiedział Najman.
bDzoOQnN

Na post Najmana na Twitterze odpowiedział m.in. Zbigniew Boniek. Szef PZPN przyznał, że celebryta powinien zachować się z klasą i przestrzegać wcześniej ustalonych zasad między stronami.

Panie Najman, trzeba było tylko zachować się normalnie i przestrzegać ustalonych i zaakceptowanych zasad konfrontacji. Dzisiaj nikt nie miałby problemu, nie byłoby sądów i pozwów. Pieniądze byłyby wypłacone, a Pan dochodziłby spokojnie do siebie po KO - przyznał Boniek.

Na jego odpowiedź momentalnie zareagował Najman.

bDzoOQnO
Tak jak Pan jako Selekcjoner kadry zostawiając drużynę, bo przegrali i nie wrócił Pan z chłopakami nawet na lotnisko, tylko pojechał odpoczywać do Włoch po KO? Ma Pan Rodzinę? Oby nigdy nikt nie chciał Panu jej rozbić jak mój rywal. On nie zasłużył na prawa honorowe - skomentował celebryta.

W drugiej głównej walce Fame MMA 8 Marcin Najman "zmierzył się" w formule boksu pokazowego z Kasjuszem Życińskim. Miało być to wyjaśnienie konfliktu między "Don Kasjem" a "El Testosteronem".

Życiński przed walką cały czas prowokował Najmana. Stworzył nawet swój "pas króla", który jednak nie znalazł się w stawce starcia. Słowne zaczepki gwiazdy "Warsaw Shore" były jednak niczym w porównaniu do skandalicznego zachowania "El Testosterona" w oktagonie.

bDzoOQnP
Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzoOQnQ
bDzoOQoi
KOMENTARZE
(75)
Mk79
2 miesiące temu
Jestem zaskoczony,że Boniek wdaje się w dyskusje na takim poziomie 🙄
Tomcio
2 miesiące temu
Pisanie o nikim nie ma sensu 🧐
He he i co
2 miesiące temu
Prawda taka że Najman słaby psychicznie i tyle zrobił co zrobił i ponieść konsekwencje musi poprostubzenada miał okazję się w ringu wykazać ale po prostu się zastał bo wiedział że dostanie lanie wielki obrońca Częstochowy
bDzoOQoj
Piotr
2 miesiące temu
Panie Boniek zainteresuj się naszą ligą, naszą nieudolną reprezentacją wraz z jej trenerem. A nie komentuj wszystkiego innego w około
aaa
2 miesiące temu
Zobaczymy jak Boniek bedzie dochodzi do siebie po KO w najblizszych mistrzostwach Europy. Komentuje wszystko od polityki po teatr a reprezentacja gra coraz "lepiej".
Najnowsze komentarze (75)
elo
2 miesiące temu
przyganiał kocioł garnkowi
adam
2 miesiące temu
Najman ma racje, jeśli ktoś zachowuje się niehonorowo i obraża przeciwnika to nie zasługuje na honor. Takie są zasady. na szacunek zasługuje ten kto okazuje szacunek innym.
czyż nie?
2 miesiące temu
boniek weź ty sie wreszcie za swojego namaszczeńca brzęczka zanim całkiem reprezentacje zrujnuje....boks i mma zostaw ekspertom
Jan
2 miesiące temu
Jaki prezes taki poziom.
Lee
2 miesiące temu
Brawo Najman tak trzymaj.
KSW
2 miesiące temu
Czekamy na kolejne walki
Igor
2 miesiące temu
Ha ha ha panie Zbyszku szacunek
KUBA
2 miesiące temu
Najman wie najlepiej jak to jest rozbijać rodzinę. Jeżeli czegoś nie wie/nie pamięta niech zapyta Przemka Saletę.
bDzoOQob
Widz
2 miesiące temu
Przemek Saleta powinien teraz się wypowiedzieć w sprawie Pana Najmana i rozbijania rodziny.
Bartek
2 miesiące temu
Ale wstyd. Nawet z Fame MMA go wyrzucili.
mega mass
2 miesiące temu
w ogóle tego nie mogę zrozumieć po co gadać z panem Najmanem. Moim zdaniem on pragnie być celebrytą, jest ekspertem tvp, jest obrońcą Jasnej Góry której nikt nie atakuje. Sportowcem wybitnym nie jest. Wygrał- przegrał, kogoś to obchodzi ? Miał być boks a próbował kopać i obalać, więc go sędzia wywalił i git. Koniec sprawy, szkoda na to czasu i atłasu.
Patriota!!!
2 miesiące temu
Ale jaki sportowiec z Najmana? Jaki bokser czy wojownik MMA? Pewnie moja babcia obiłaby go torebką jak by tylko chciała. Najman to nic innego jak worek treningowy!!! Do tego nie potrafi się zachować i przyjąć po męsku przegranej!!!
Borys
2 miesiące temu
Proszę sobie przypomnieć jak sam rozbiłeś związek Salecie . I ty piszesz o rozbijaniu rodziny . Wstyd panie Najman
moomin
2 miesiące temu
nigdy Najmana nie uważałem za "wojownika", uważam że we wszystkich praktycznie swoich "walkach" bardziej lub mniej sie kompromitował, tym razem przeszedł sam siebie bo zachował sie skandalicznie ale ... w tym co napisał teraz Bońkowi moim zdaniem ma sporo racji bo Boniek faktycznie drużynę jaka by ona nie była zostawił samą sobie
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić