Fame MMA odpowiada Wasilewskiemu. "Dziecinne"

0

Nie milkną echa zamieszania wokół walki Krzysztofa Włodarczyka w Fame MMA. Na słowa promotora Andrzeja Wasilewskiego zareagował prezes freak fightowej organizacji, Krzysztof Rozpara.

Fame MMA odpowiada Wasilewskiemu. "Dziecinne"
Na zdjęciu: Andrzej Wasilewski, Krzysztof Rozpara (FanSportu, Materiały prasowe, YouTube)

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk 2 września miał stoczyć pierwszą walkę we freak fightach, a konkretnie w barwach organizacji Fame MMA. Pięściarz ogłosił to w mediach społecznościowych, wziął udział w sesji zdjęciowej Fame, ale do jego pojedynku w krakowskiej Tauron Arenie jednak nie dojdzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: wymarzony powrót z emerytury. Fani w euforii
Wydarzenie bez precedensu w obszarze eventów zwanych freak fightami. Fame ogłosiło walkę Diablo bez jego zgody, bez sfinalizowania kontraktu. Rozpoczęło sprzedaż biletów na jego występ 2 września. A to nieprawda = napisał w mediach społecznościowych promotor "Diablo", Andrzej Wasilewski, który jest przeciwnikiem freak fightów.

Na linii promotor - Fame MMA doszło do słownych przepychanek. Na powyższe słowa Wasilewskiego zareagował niedawno prezes organizacji freak fightowej, Krzysztof Rozpara.

No przepraszam, tłumaczenia, wyjaśnienia, które tam się pojawiają… Przepraszam, są po prostu dziecinne. My wmanewrowaliśmy Krzysztofa w sesję zdjęciową? I nikt nie wie, kto się zajmuje jego social mediami? Bądźmy dorosłymi ludźmi… - powiedział Rozpara w rozmowie opublikowanej na kanale FanSportu na YouTube.

Przypomnijmy, że w swoim debiucie Włodarczyk miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie Tańcula, również w walce wieczoru, zmierzy się z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Sternicy organizacji postanowili dołożyć jeszcze jedną walkę do karty, dokładając drugi co-main event pomiędzy Alberto Simao a Pawłem "Księżniczką" Tyburskim. Gala Fame MMA odbędzie się 2 września w Tauron Arenie.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić