Fani Newcastle szydzą z Chelsea. Chodzi o potencjalnego właściciela

Chelsea czeka na nowego właściciela. Możliwe, że zostanie nim Mike Ashley, biznesmen, który w przeszłości był w posiadaniu Newcastle. Kibice tej ekipy uważają to za niezwykle zabawne, co pokazali podczas niedzielnego starcia w Premier League.

Fani Newcastle szydzą z Chelsea. Chodzi o potencjalnego właściciela
Kibice przed meczem na Stamford Bridge (EPA, PAP, Andy Rain)

Chelsea ma ogromne problemy. Na klub nałożono sankcje z powodu napaści Rosji na Ukrainę. Wszystko z powodu dotychczasowego właściciela, którym był Roman Abramowicz. To Rosjanin, w związku z tym zespół funkcjonuje dzięki specjalnej licencji.

Na razie poszukiwany jest nowy właściciel. Abramowicz nie zarobi na sprzedaży, a cena za klub i tak została znacząco obniżona. Mówi się, że Rosjanina zastąpi Mike Ashley. Szef i twórca sieci marketów sportowych Sports Direct panował w Newcastle United bardzo długo.

Po 14 latach odszedł, sprzedając swój udział konsorcjum z Arabii Saudyjskiej. "Mike Ashley idzie po ciebie" - skandowali na trybunach Stamford Bridge fani Newcastle. Na co sympatycy The Blues mieli odkrzykiwać "Mike Ashley wiedział, że jesteście gó***".

Ktokolwiek przyjdzie do Chelsea, będzie to dobra informacja dla klubu. Aktualnie nie ma mowy o żadnych transferach ani sprzedaży biletów, gadżetów. Zmniejszono budżet na podróże. Do tego zablokowano karty kredytowe pracowników, choć prawdopodobnie tylko tymczasowo.

Zobacz także: Tego gola można oglądać godzinami! Cóż za precyzja (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić