Gwiazdor FAME MMA chce walczyć ze sportowcami. Odważna deklaracja Tańculi

8

Arkadiusz Tańcula obecnie przygotowuje się do swojej kolejnej walki na FAME MMA 15. Aktor i youtuber myśli o przyszłości i chciałby spróbować swoich sił w sportowej federacji MMA. Jest w stanie zrobić to nawet za darmo.

Gwiazdor FAME MMA chce walczyć ze sportowcami. Odważna deklaracja Tańculi
Gwiazdor FAME MMA chce walczyć ze sportowcami. Odważna deklaracja Tańculi (Instagram, Arkadiusz Tańcula)

Przykład FAME pokazuje, że freakowe organizacje MMA mają w Polsce ogromny potencjał. Dostęp do ostatniej gali w PPV wykupiło ponad 500 tysięcy osób. W freakowych galach walczą głównie youtuberzy, influencerzy czy aktorzy. Jednym z nich jest Arkadiusz Tańcula. Największą popularność dała mu rola gangstera Ryżego w serialu Lombard. Życie pod zastaw.

Tańcula regularnie trenuje nie tylko po to, aby stać się największą gwiazdą FAME MMA, ale także spróbować swoich sił w walce z prawdziwymi sportowcami. Nie jest tajemnicą, że youtuber mógłby zawalczyć w największej organizacji MMA w Polsce - KSW.

Co ciekawe, Tańcula już niegdyś był łączony z polskim gigantem, a nawet zestawiano go z Akopem Szostakiem. Później jednak te "plotki" zdementowano. Teraz pojawiają się plotki, że mógłby także zmierzyć się z Arturem Szpilką.

Chciałbym chociaż na jedną walkę przejść do KSW, aby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. To byłoby postawienie takiej kropki nad i. Mogę tam iść nawet za darmo, aby spełnić się i pokazać Polsce, że nie mówiłem tego wszystkiego na darmo. Potem, nie wiem czy nie zakończyłbym już kariery w sportach walki- powiedział Tańcula na kanale FAME MMA.

Ostateczny finał sportu z rodziną Murańskich

Zanim jednak Tańcula zrealizuje swoje sportowe marzenia, musi zmierzyć się z rodziną Murańskich podczas gali FAME MMA 15. Najpierw z Mateuszem Murańskim, a chwilę później z jego ojcem Jackiem Murańskim.

Fame MMA 15 odbędzie się nietypowo, bo w piątek 26 sierpnia w Łodzi. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela Bogusz. Natomiast poza tym będzie można zobaczyć m.in. Marcina "Xayoo" Majkuta, Filipa Zabielskiego czy Mikołaja "Konopskyy'ego" Tylko.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić