MK| 
aktualizacja 

Harry Maguire usłyszał wyrok. Piłkarz Manchesteru United skazany za napaść

0

Harry Maguire, piłkarz Manchesteru United, usłyszał wyrok pozbawienia wolności na 21 miesięcy, w zawieszeniu na trzy lata. Został uznany winnym ataku na turystów podczas pobytu w Grecji.

Harry Maguire usłyszał wyrok. Piłkarz Manchesteru United skazany za napaść
(PAP/EPA, Fot: PAP/EPA/GEORGI LICOVSKI, GEORGI LICOVSKI) (PAP/EPA, PAP/EPA/GEORGI LICOVSKI, GEORGI LICOVSKI)

Maguire został zatrzymany i aresztowany w zeszły piątek. Wraz z nim za kratki trafił jego brat Joe oraz kolega Chris Sharman. Wcześniej doszło do bójki z ich udziałem w jednym z barów na greckiej wyspie Mykonos. Starli się tam z angielskimi turystami.

W niedzielę opuścił areszt. Została wpłacona za niego kaucja, natomiast na wtorek zapowiedziano ogłoszenie wyroku w sprawie.

Harry Maguire skazany

Maguire został skazany na 21 miesięcy i 10 dni więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Jego brata i kolegę skazano natomiast na 13 miesięcy więzienia w zawieszeniu.

Po rozprawie poleciłem mojemy zespołowi prawnemu natychmiastowe poinformowanie sądu, że będziemy się odwoływać od wyroku - napisał Maguire w oświadczeniu.
Harry Maguire nie przyznał się do wszystkich zarzutów i zapewnia, że jest niewinny (...) - dodał klub 27-latka.

Piłkarz utrzymywał, że na komisariacie został kopnięty przez jednego z policjantów. Miał przy tym powiedzieć graczowi "Czerwonych Diabłów", że jego kariera się już skończyła.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić