Justyna Żyła chwali byłego męża. Te słowa nie spodobają się Marcelinie

29

Przez wiele miesięcy żyli jak pies z kotem, jednak wygląda na to, że Justyna Żyła pojednała się z byłym mężem. Ostatni wpis na Instagramie może jednak zdenerwować obecną partnerkę Piotra Żyły.

Justyna Żyła chwali byłego męża. Te słowa nie spodobają się Marcelinie
Justyna Żyła chwali byłego męża. Te słowa nie spodobają się Marcelinie Ziętek. (Instagram)

W 2018 roku Piotr Żyła i Justyna Lazar-Żyła rozwiedli się po dwunastu latach małżeństwa. Para ma dwójkę dzieci, które zostały pod opieką mamy. Piotr Żyła ma sądowe prawo do spotkań z nimi. Jednak była żona skoczka nie była zadowolona z tego, jaki wpływ ma on na dzieci i jak je traktuje, co dobitnie przekazywała w mediach społecznościowych.

Wygląda na to, że pomiędzy Justyną z Piotrem panuje teraz zgoda. Co więcej, celebrytka potrafi w miłych słowach wypowiedzieć się o byłym mężu.

Niedawno Justyna opublikowała zdjęcie z synem Kubą, który zacznie nowy etap w swoim życiu, czyli pójdzie do liceum. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy, które nawiązywały do byłego męża. Internauci byli zgodni, że syn bardzo przypomina z wyglądu Piotra. Justyna szybko odpowiedziała jednej fance.

Ej, Piotrek jest przystojny, ale umówmy się... urodziłam sobie ideał - napisała w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Justyna chwali Piotra. Ziętek będzie zazdrosna?

Wypowiedź celebrytki może nie spodobać się Marcelinie Ziętek, obecnej partnerce skoczka narciarskiego. Niedawno 22-latka zaatakowała Justynę Żyłę za psa, którego otrzymała właśnie od Piotra.

Czy jak ktoś sobie kupi takiego samego psa jak ja, to będzie jak ja? Nie wydaje mi się. Takie pochopne decyzje są tak głupie, że mi się to po prostu w głowie nie mieści, że ludzie są tak nieodpowiedzialni - napisała Ziętek.
Zobacz także: Ulewa w Zielonej Górze. Zaskakujące nagrania świadków
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić