aktualizacja 

Awantura w FAME MMA. Będzie głośny pozew

33
Podziel się:

Kilka dni temu w trakcie jednego z programów Jacek Murański mocno zaatakował Sergiusza Górskiego, jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Gdy "Muran" zaczął mówić o jego rodzinie, Górski nie wytrzymał i zapowiedział pozew do sądu.

Awantura w FAME MMA. Będzie głośny pozew
Potężne zamieszanie w FAME MMA. Będzie głośny pozew (Youtube)

Sergiusz Górski to znany youtuber, którego kanał w sieci "TheNitroZyniak" obserwuje ponad 2,40 miliona osób. To właśnie on od 2013 roku tworzy treści gameingowe, rozrywkowe i sportowe. Znany jest szerszej publiczności jako "Nitro", który niejednokrotnie przekraczał granice dobrego smaku.

Kilkukrotnie w swoich relacjach wypowiadał wyrażające pogardę do Polski stwierdzenia, naśmiewał się z Polski i Polaków, chwalił się swoimi niemiecko-rosyjskimi korzeniami. Właśnie z tego powodu "przyczepił" się do niego Jacek Murański, który uważa się za ogromnego patriotę oraz obrońcę praw Polski.

Kością niezgody była także postać papieża Jana Pawła II. Doszło do sytuacji, że Murański w odwecie zaczął bezpardonowo atakować Górskiego i wkroczył nawet na temat jego rodziny. Murański poruszył kwestię m.in. jego syna, czym zszokował nie tylko Górskiego, ale także internautów.

"Nitro" powiedział dość. Uważa, że "Muran" przekroczył granicę, która jest nie do ruszenia i zapowiada pozew przeciwko aktorowi.

Jak wrócę do Polski w tym tygodniu i założę mu sprawę w sądzie. Ja dużo rzeczy rozumiem. Ja też jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni do mnie ciocia, odzywa się do mnie babcia i mówi "co tu piszą? że to nie jest twoje dziecko - mówił rozgoryczony Górski.

Kiedy FAME MMA 15?

Gala Fame MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela Bogusz. Poza tym na wydarzeniu wystąpią m.in. Marcin Majkut, Jacek Murański, Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański, Marcin Dubiel, Marcin Wrzosek czy Kacper Błoński.

Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić