Marcin Najman połączy siły ze Sławomirem Peszko? Zabrał głos

15

W środę Sławomir Peszko ogłosił, że wkracza w świat freak fightów i został twarzą nowej federacji - CLOUT MMA. Czy w projekcie, którego jest ambasadorem, możemy spodziewać się walk Marcina Najmana? Są pierwsze doniesienia.

Marcin Najman połączy siły ze Sławomirem Peszko? Zabrał głos
Na zdjęciu: Marcin Najman, Sławomir Peszko (YouTube)

W poniedziałek Sławomir Peszko poinformował w Kanale Sportowym, że kończy piłkarską karierę.

Zapowiedział jednocześnie, że wkrótce będzie się go można spodziewać w nowym projekcie. Dwa dni później wiemy już o co chodzi.

Były reprezentant Polski został ambasadorem nowej federacji freak fightowej - CLOUT MMA.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Kobiety też strzelają piękne bramki. Ale przymierzyła!
Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40 proc., ale na 100 proc.! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję wam! Będzie grubo i będzie się działo - zapowiedział Peszko.

Pierwsza gala - CLOUT MMA 1 - ma odbyć się jeszcze tego lata. Nie wiadomo, kto na niej wystąpi, ale już pojawiły się pierwsze doniesienia.

W rozmowie ze sport.pl głos w tej sprawie zabrał Marcin Najman, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych freak fighterów w Polsce.

Właśnie dostałem propozycje walki w Clout MMA i to na bardzo ciekawe zestawienie. Jestem otwarty by w tej organizacji i z tym rywalem zawalczyć. Nie mogę powiedzieć kto to jest, ale wiecie, z kim się lubię i nie lubię - przyznał, cytowany przez sport.pl.

Najman 17 czerwca miał wystąpić na gali High League, ale ta została odwołana po tym, gdy Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zamroziło środki finansowe tej organizacji.

Mówi się, że nowa federacja może wykorzystać problemy konkurencji i ściągnąć kilku zawodników do siebie.

Sport.pl uważa, że gala Clout MMA miałaby się wydarzyć pod koniec lipca. A jeśli tak będzie, już niebawem powinniśmy poznać więcej szczegółów i pierwsze freak fightowe zestawienia.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić