Mateusz Gamrot zawalczy z Don Kasjo?! Jest jasna deklaracja

14

Walka Normana Parke'a z Kasjuszem Życińskim zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej mówi się także o kolejnym rywalu Don Kasjo. Czy Mateusz Gamrot zawalczy z gwiazdą FAME MMA?

Mateusz Gamrot zawalczy z Don Kasjo?! Jest jasna deklaracja
Mateusz Gamrot zawalczy z Don Kasjo?! Jest jasna deklaracja (Instagram, Instagram)

Don Kasjo to zdecydowanie najpopularniejsza osoba w federacji FAME MMA. Jest znany przede wszystkim ze swoich występów w programie "Warsaw Shore". Ale nie tylko. Gwiazdor MMA występował także w "Ex na plaży". Słynie z ostrego charakteru, nigdy nie gryzie się w język.

Życiński od dłuższego czasu domagał się w FAME MMA rywala z UFC. Potem zaczął wspominać o walce z... Floydem Mayweatherem czy znanym w USA youtuberem Loganem Paulem. W Polsce jego wymarzonym przeciwnikiem mógłby być Mateusz Gamrot, który niedawno wygrał swoją pierwszą walkę w UFC.

Gamrot nie dostanie ode mnie szansy. Zaczął mnie wyzywać, dlatego, jak przeprosi króla, to zastanowię się, czy dać mu szansę - powiedział wprost Kasjusz Życiński.

Gamrot kontra Don Kasjo? Wymowne słowa Normana Parke'a

O ewentualnej walce Mateusza Gamrota z Don Kasjo wypowiedział się także Norman Parke, który doskonale zna obecnego zawodnika UFC. W przeszłości trzykrotnie mierzył się z "Gamerem".

Gamrot specjalizuje się bardziej mieszanych sztukach walki, m.in zapasy. On chciałby kogoś z wyższej półki. Myślę, że stoczy pojedynek z kimś z najlepszej piętnastki z UFC. To nie ta półka co Kasjo, to się nie wydarzy - skomentował Irlandczyk. - Oczywiście, że się nie wydarzy, bo nie dam mu szans - skontrował Kasjo.

Norman "Stormin" Parke i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzą się w walce wieczoru. Stawką będzie m.in. sztabka złota i pas króla, choć Parke wskazuje, że walczy tylko i wyłącznie dla łatwych pieniędzy.

Gala Fame MMA 10 odbędzie się w sobotę, 15 maja o godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie w systemie pay-per-view i kosztować będzie od 23,99 do 33,99 zł.

Zobacz także: Gromda 5. Mariusz Grabowski: Nie ma miękkiej gry. Myślę, że nie zawiedliśmy kibiców
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić