Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Mateusz Gamrot zawalczy z Don Kasjo?! Jest jasna deklaracja

12
Podziel się:

Walka Normana Parke'a z Kasjuszem Życińskim zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej mówi się także o kolejnym rywalu Don Kasjo. Czy Mateusz Gamrot zawalczy z gwiazdą FAME MMA?

Mateusz Gamrot zawalczy z Don Kasjo?! Jest jasna deklaracja
Mateusz Gamrot zawalczy z Don Kasjo?! Jest jasna deklaracja (Instagram, Instagram)

Don Kasjo to zdecydowanie najpopularniejsza osoba w federacji FAME MMA. Jest znany przede wszystkim ze swoich występów w programie "Warsaw Shore". Ale nie tylko. Gwiazdor MMA występował także w "Ex na plaży". Słynie z ostrego charakteru, nigdy nie gryzie się w język.

Życiński od dłuższego czasu domagał się w FAME MMA rywala z UFC. Potem zaczął wspominać o walce z... Floydem Mayweatherem czy znanym w USA youtuberem Loganem Paulem. W Polsce jego wymarzonym przeciwnikiem mógłby być Mateusz Gamrot, który niedawno wygrał swoją pierwszą walkę w UFC.

Gamrot nie dostanie ode mnie szansy. Zaczął mnie wyzywać, dlatego, jak przeprosi króla, to zastanowię się, czy dać mu szansę - powiedział wprost Kasjusz Życiński.

Gamrot kontra Don Kasjo? Wymowne słowa Normana Parke'a

O ewentualnej walce Mateusza Gamrota z Don Kasjo wypowiedział się także Norman Parke, który doskonale zna obecnego zawodnika UFC. W przeszłości trzykrotnie mierzył się z "Gamerem".

Gamrot specjalizuje się bardziej mieszanych sztukach walki, m.in zapasy. On chciałby kogoś z wyższej półki. Myślę, że stoczy pojedynek z kimś z najlepszej piętnastki z UFC. To nie ta półka co Kasjo, to się nie wydarzy - skomentował Irlandczyk. - Oczywiście, że się nie wydarzy, bo nie dam mu szans - skontrował Kasjo.

Norman "Stormin" Parke i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzą się w walce wieczoru. Stawką będzie m.in. sztabka złota i pas króla, choć Parke wskazuje, że walczy tylko i wyłącznie dla łatwych pieniędzy.

Gala Fame MMA 10 odbędzie się w sobotę, 15 maja o godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie w systemie pay-per-view i kosztować będzie od 23,99 do 33,99 zł.

Zobacz także: Gromda 5. Mariusz Grabowski: Nie ma miękkiej gry. Myślę, że nie zawiedliśmy kibiców
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
K-0
rok temu
Don kasacja
Kasacja
rok temu
Kasacja
orzełek
rok temu
Gamer jaja sobie robił a wy na poważnie Mateusz nawet o nim nie wymyśli gdzie prawdziwy zawodnik vs (nie chce ubliżać ) nikt
Ufc
rok temu
Ten cały śmieszny don klozet nie ma szans z Normanem
Kairos7
rok temu
No jak Norman Pałka przegra to ośmieszy siebie, całe MMA UFC i KSW razem wzięte. Liczę że wsadzi mu pałkę ale w tyłek.Kasjusz mnie irytuje swoim stylem bycia choć wiadomo że to biznes i musi dużo krzyczeć żeby przyciągnąć widzów.Kibicuje jednak pałce😄
Donek
rok temu
Życiński to kolejny najman sportu
Złoty
rok temu
Mam nadzieję, że Parke dojedzie tego przygłupa i to konkretnie, a jeśli On go na OIOM nie wyślę to Gamrot za to poniżanie, brak szacunku itd powinieneś Go zniszczyć i to jak najszybciej
Kanalia
rok temu
Fajna walka Don kasza i mamrot
pablo85
rok temu
Ludzie są głupi bo dają mu się wypromować on podejrzewam ze dostanie w miche i będzie miał pretensje do całego świata 🤣
Slepy
rok temu
Gamrot go zniszczy 😉😉😉
Conor Mc
rok temu
Szkoda słów.
Marzyciel
rok temu
Przypomnę że ów Kasjusz również wyzywał do walki niedoszłego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego czyli senegalskiego "Bombardiera" który waży około 150 kg, i jakby jednym cepem się zamachnal to by "król" się obudził po tygodniu w szpitalu na OIOM
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić