Miłość Żyły i Ziętek kwitnie. Marcelina zrobiła to publicznie

40

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek od kilkunastu miesięcy tworzą bardzo medialny związek. Kobieta wysłała do swojego partnera wyjątkową wiadomość. I to publicznie.

Miłość Żyły i Ziętek kwitnie. Marcelina zrobiła to publicznie
Żyła i Ziętek (Instagram)

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek trwa już od wielu miesięcy. Oficjalnie jednak potwierdzili to w czerwcu 2021 roku. Popularny skoczek opublikował wówczas zdjęcie ze swoją wybranką. Od tego momentu częściej dzielą się w mediach społecznościowych wspólnie spędzanymi chwilami.

A miłość kwitnie, co potwierdziła czwartkowa aktywność Marceliny Ziętek na Instagramie. 30 września przypada akurat Dzień Chłopaka, w związku z czym aktorka wysłała do swojego wybranka wyjątkową wiadomość.

Na jednym z insta story opublikowała ich wspólne zdjęcie. Żyła tradycyjnie nie zachował się na nim zbyt poważnie. Fotografię okrasiła krótkim komentarzem:

Spełnienia wszystkich marzeń Mój Chłopaku - napisała, dodając też kilka miłosnych emotkionek.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek jest modelką, Miss Południa Nastolatek 2014 i gwiazdą paradokumentu stacji TVN - 19+. To właśnie telewizyjna produkcja przyniosła jej pierwszą falę popularności. Drugą - związek z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą.

Zobacz także: To trzeba zobaczyć! Polska gwiazda sportu zszokowała internautów
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić