o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

Najman atakuje znanego dziennikarza. "Może sobie prowadzić programy w takim właśnie stanie"

50
Podziel się

Marcin Najman jeszcze kilka tygodni temu regularnie atakował Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, jednak teraz znalazł sobie nowy cel. Od kilku dni pod ostrzałem wojownika z Częstochowy znajduje się "Kanał Sportowy" oraz jego twórcy. W ostatnim wpisie ostro zaatakował Mateusza Borka.

Najman atakuje znanego dziennikarza. "Może sobie prowadzić programy w takim właśnie stanie"
Marcin Najman (Instagram.com)
bESIPGkB

Wydawało się, że Marcina Najmana i Mateusza Borka łączą ciepłe relacje. Obu łączy miłość do sportów walki. Obaj mieli okazję wystąpić w wielu wspólnych programach, czy też znany dziennikarz miał okazję relacjonować kilka potyczek "El Testosterona". Jednak jak widać, niewiele potrzeba, aby z przyjaciela, a przynajmniej dobrego znajomego, stać się obiektem ataku.

Mateusz Borek obecnie jest komentatorem w kilku polskich stacjach, m.in. TVP Sport oraz Eurosport. Jednakże przede wszystkim to współwłaściciel "Kanału Sportowego", czyli internetowej telewizjo sportowej. Do pozostałych udziałowców tego nowego medium należą Michał Pol, Tomasz Smokowski oraz Krzysztof Stanowski. Właśnie z tym ostatnim w otwartej wojnie jest Marcin Najman.

bESIPGkD

Niedawno "El Testeron" chciał wymierzyć "sprawiedliwość" swojemu oponentowi w ringu. Przyszedł nawet na sparing. Ten się jednak nie odbył, a sam Najman stał się internetowym memem. Od tamtej pory 41-letni wojownik atakuje w mediach społecznościowych twórców "Kanału Sportowego". W jednym z ostatnich wpisów odniósł się do dyspozycji Mateusz Borka podczas charytatywnej transmisji.

- Ja rozumiem i doceniam decyzje Matiego, że założył sobie z kolegami swój kanał. Może sobie prowadzić programy w takim właśnie stanie. Kmita by się na to raczej nie zgodził. Nie wiem natomiast czy pan Marek Szkolnikowski coś takiego u siebie toleruje.”Wolnoć Tomku w swoim domku” - napisał na Twitterze Marcin Najman.
bESIPGkJ

Tym wpisem "El Testosteron" wbił znanemu dziennikarzowi mocną szpilkę. Bowiem od kilku miesięcy ten jest w bardzo złych stosunkach ze swoim byłym pracodawcą, a Najman wyraźnie chce pogorszyć stosunki z jego nowym miejscem pracy.

Interesująca jest zmiana nastawienia 41-latka do "Kanału Sportowego". Jeszcze niedawno sam był gościem programu "Hejt Park", a odcinek z jego udziałem należy do najchętniej oglądanych w historii tego medium. Do tej pory oglądnęło już go ponad 3,7 mln osób na platformie YouTube.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: tiki-taka Barcelony w... Arabii Saudyjskiej. Ręce same składają się do oklasków
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESIPGle
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
LaPassionaria
6 miesięcy temu
Nie obejrzało 3,7 miliona osób, tylko ma 3,7 miliona wyświetleń, a przez ile unikatowych "odbiorników" był obejrzany, to są zupełnie inne dane, których nie podaliście - One są zazwyczaj niższe niż ilość wyświetleń, bo są "odbiorcy" oglądający kilka razy jeden klip...plus są firmy, którym się płaci za podbijanie licznika wyświetleń...zatem nie nadymajcie tak czegoś co takie nie jest...po pierwsze waszego ego, a po drugie waszego organu, którym w większości myślicie...
Modniś
11 miesięcy temu
Najman ma 2 kurtki, Najman ma 2 kurtki!, Najman ma 2 kurtki!
Mac
11 miesięcy temu
Nie ma co się śmiać z jego kurtek. Widzieliście kreacje Lewandowskiego? Wygląda jak kelner że statku miłości.
bESIPGlf
hehe
11 miesięcy temu
Ten pan nikogo nie atakuje bo on tym się tylko ośmiesza...z deszczu pod rynnę a ten Pan jest już dalej ...
Masakra
11 miesięcy temu
,,oglądneło" Serio?!?! Kto piszę te artykuły?!?🤦‍♂️🤦‍♂️
Jotowiedział
11 miesięcy temu
Najman jest mistrzem najlepszejszym
MapleLeafs
11 miesięcy temu
Jaki wojownik. Gość, który podczas zagrożenia odwraca się plecami, bądź kładzie się i klepię w matę według Was jest "wojownikiem"?
fredi
11 miesięcy temu
jutro w innej kurtce tyle wynioslem z tego artykulu
kot
11 miesięcy temu
Najman spox, patriota. Mógł by salete rozwalić.
Bbbb
11 miesięcy temu
Proszę tego czegoś nie nazywać wojownikiem. Wojownik to człowiek waleczny , niezłomny mający zasady a fajfusman to zwykła ....
enough
11 miesięcy temu
Codziennie w mediach ten cieć jasno-górski!
z budowy
11 miesięcy temu
A on co do roboty nie chodzi,to taki niebieski ptaszek,obrońca Częstochowy ,tak !?
Kejter
11 miesięcy temu
Wszyscy się śmieją z Najmana a Najman się śmieje ze wszystkich patrząc na swój stan konta w banku.
bESIPGkX
Sędzia
11 miesięcy temu
Najlepiej na takich portalach sprzedają się informacje dot. Osób o niskiej inteligencji.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić