o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Stanowski wystawił Najmana na pośmiewisko. Internet huczy

293
Podziel się

Po ostatniej ostrej wymianie zdań Krzysztof Stanowski i Marcin Najman mieli spotkać się w Częstochowie przed budynkiem klubowym. Zawodnik MMA przyjechał. Dziennikarza nie było. Nagrał jednak dla Najmana specjalny film.

Stanowski wystawił Najmana na pośmiewisko. Internet huczy
Marcin Najman czeka na Krzysztofa Stanowskiego (Instagram)
bEKVKQXV

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski, delikatnie pisząc, nie przepadają za sobą. Ostatnio znów zawrzało między nimi, a punktem zapalnym okazała się zbiórka charytatywna. Wszystko zaczęło się od wpisu na Twitterze Krzysztofa Stanowskiego.

"Zebraliśmy 37 000 złotych na cel charytatywny i zostaliśmy BEZPODSTAWNIE zablokowani za fikcyjne naruszenie praw autorskich przez ReDefine-Polsat. My ucierpieliśmy, ale ucierpieli przede wszystkim chorzy ludzie. Brakuje słów, żeby nie powiedzieć za dużo. Podłość" - napisał dziennikarz.
Plastusiu, ty i twoje akcje charytatywne... Powtarzam, makaron na uszy możesz nawijać swoim klakierom. Każdy normalny człowiek już dawno cię przejrzał atencjuszu - odpowiedział na ten wpis Marcin Najman.
bEKVKQXX

Dyskusja była bardzo ostra. Pojawiły się przekleństwa. Doszło do tego, że konflikt Marcin Najman chciał zakończyć sparingiem bokserskim. Krzysztof Stanowski napisał, że będzie w poniedziałek w Częstochowie i panowie o 12:00 mogą się spotkać przed klubowym budynkiem Rakowa (klub piłkarski).

Zawodnik MMA zgodnie z zapowiedziami przyjechał do klubu. W mediach społecznościowych zamieścił obszerną relację ze swojego przyjazdu. Po Twitterze szybko zaczęły krążyć zdjęcia, jak Marcin Najman czeka na dziennikarza.

bEKVKQYd

Krzysztof Stanowski nie skorzystał jednak z zaproszenia. Nie pojechał do Częstochowy, a zamiast tego nagrał przesłanie do Marcina Najmana i zamieścił je na Twitterze.

"Marcin, nie mogę uwierzyć jaki Ty jesteś gł***. Ty myślałeś naprawdę, że ja przyjadę do Częstochowy się z Tobą bić?! Nie wybierałem się do Częstochowy. Jestem w Warszawie, gdzie mam spotkania biznesowe z poważnymi ludźmi. Człowieku, tam nikogo nie ma! Od początku chciałem, żebyś stał jak ten gł*** na mrozie i czekał na walkę z gościem, który się nigdy w życiu nie bił (...). Przecież ty byś pobił jakieś 85 procent kobiet w tym kraju, więc mnie też byś pobił" - mówił w nagraniu Krzysztof Stanowski.

bEKVKQYe

Na odpowiedź Marcina Najman nie musieliśmy długo czekać. Zawodnik MMA zamieścił kilka wpisów w mediach społecznościowych.

"Plastuś, typowy kozak w necie Piz*** w świecie. Spotkania z poważnymi ludźmi powiadasz... Czyli człowiek, który wylicytował charytatywną kolacje za 10.000 zł jak widać na miano poważnego nie zasługiwał, bo się z nim nie spotkałeś" - napisał Marcin Najman.
"Każdy prawdziwy facet, nie ważne piekarz, muzyk czy dziennikarz gdy umawia sie na Sparing i w dodatku sam proponuje godzinę i miejsce, stawia się. No chyba że ktoś facetem jest tylko w dowodzie, a w życiu jest obślizgłym tchórzem bez honoru jak Stanowski. Nie ma wytłumaczenia" - dodał zawodnik MMA.
Zobacz także: "Klatka po klatce" (on tour). KSW 57. Kęsik uduszony przez rywala. "Gdy się obudziłem nie wiedziałem gdzie jestem"
bEKVKQYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(293)
Sasza
10 miesięcy temu
„Wart Pac pałaca, a pałac Paca”. Do łez mnie rozdupcają takie "pojedynki" he he he he!
Paweł
10 miesięcy temu
Słuchajcie, zróbmy zrzutkę na kaftan dla Najmana. Przecież on potrzebuje pomocy! Serio!
Aet
10 miesięcy temu
Idiotyczny artykuł,
bEKVKQYz
Je6ac_najmana
10 miesięcy temu
Przecież el pi5da tam stoi od „sławnej” obrony Częstochowy . To, tam nie przyjechało, tylko nie może trafić na dworzec żeby wyjechać .
next_piotr
10 miesięcy temu
wyraz twarzy jakby na dojazd 10 godzin w PKSie spedził
Adam gb
10 miesięcy temu
Jestem zawiedziony.....czekałem na kolejne odklepanie Najmana
Joł
10 miesięcy temu
Legenda głośi że Najman dalej tam stoi i czeka .
Kozak
10 miesięcy temu
Kozak z tego Najmana. Przyjechał tak z biegu na walkę i ją wygrał.... pierwszy raz w takim dobrym stylu.... chyba dostanie propozycję od poważnych federacji teraz że sieje postrach wśród tych którzy nigdy się nie bili. Mój wujek 50 letni jest chętny na walkę z Najmanem. Po raz ostatni bił się 30 lat temu na wiejskiej końcówce w remizie ale myślę że Najmanowi ten pusty owal znajdujący się na szyi by urwal uderzeniem.
Rayan szer.
10 miesięcy temu
Sukces, po raz pierwszy ani się nie wywrocil, ani nie odklepywal.
mglazmen
10 miesięcy temu
Najmanek czeka już na szczepionkę Ha, Ha, Ha 😂😂😂
Nojman Miszcz
10 miesięcy temu
Weźcie już tego człowieka, przecież szkoda jego rodziny bo lidzie soe z nich śmieją
Kuzyn Najmana
10 miesięcy temu
Wybacz Stary ale rodzina ma ciebie dosyć . Postanowiłem powiedzieć prawdę o tobie i jak wujek na Ciebie od dziecka wołał Wołali na ciebie jajo . Jak byłeś niegrzeczny to zamykali cię w szafie . Jajo daj już spokój i odejdź w cień .
Elholesterol
10 miesięcy temu
Kiedy juz myslisz ze najman nizej upasc nie moze okazuje sie ze zawsze potrafi wykonac jeszcze odwiert
bEKVKQYr
Elholesterol
10 miesięcy temu
Jak juz myslisz ze ten Najman nizej upasc nie moze okazuje sie ze dla niego nigdy nie ma problemu zeby zrobic jeszcze odwiert
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić