Najpierw zabawa, potem praca. Joanna Jędrzejczyk ładuje baterie przed treningami

34

Co za widoki! - piszą zgodnie internauci. Jest duże prawdopodobieństwo, że Joanna Jędrzejczyk niedługo wróci do walk UFC. Teraz ma ostatni czas, aby zadbać o swoje ciało.

Najpierw zabawa, potem praca. Joanna Jędrzejczyk ładuje baterie przed treningami
Najpierw zabawa potem praca. Joanna Jędrzejczyk ładuje baterie przed treningami (Instagram)

Od marca 2020 roku cały świat zatrzymał się. Na wiele miesięcy odwołano wszystkie zawody sportowe. Gdy szef UFC - Dana White wznowił organizowanie gal, Jędrzejczyk zgodnie podkreślała, że nie śpieszy się jej z powrotem do oktagonu.

Olsztynianka zajęła się realizowaniem innych projektów. Była między innymi jurorką w popularnym tanecznym programie Dance Dance Dance. Coraz częściej między wierszami mówi jednak o tym, że chce wrócić do oktagonu.

Powrót coraz bliżej. Ostatni relaks

Okres przygotowawczy wiąże się z ciężkimi treningami i wieloma wyrzeczeniami. W związku tym Jędrzejczyk postanowiła ponownie naładować baterie. Kilka tygodni temu odpoczywała w polskich górach, a obecnie przebywa w Meksyku. Jej zdjęcia działają na wyobraźnie fanów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co ciekawe, coraz więcej fanów podkreśla, że kolejnym zawodem 33-latki będzie modeling. Zawodnika UFC doskonale wygląda na zdjęciach i nie boi się pokazywać swojego ciała.

Zobacz także: Kwaśniewski przed Euro 2020: Polska będzie przeżywała trudne chwile
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić