o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
LAK
|

Nie uwierzysz, o czym nawija Marcin Najman. "O co chodzi we wszechświecie?"

53
Podziel się

Marcin Najman okazał się człowiekiem wielu talentów. Nie tylko sportowiec, celebryta, organizator gal MMA, ale też jest jako ekspert w dziedzinie fizyki. Na YouTubie mówił o swoich rozważeniach na temat wszechświata i praw fizyki.

Nie uwierzysz, o czym nawija Marcin Najman. "O co chodzi we wszechświecie?"
Marcin Najman (Fame MMA)
bDZNvdGt

Marcin Najman swoje zainteresowanie fizyką kwantową ujawnił podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego. Gdyby poświęcił się karierze sportowej w stu procentach, nie miałby tak szerokiego kręgu zainteresowań, w tym właśnie wspomniana fizyka. Pozwolił sobie także na wbicie szpilki Kubie Wojewódzkiemu.

Tak, biorę udział w programach publicystycznych w TVP. Nie możemy, jako ludzie, którzy są oglądani, nie możemy nakręcać spirali nienawiści. Moim zdaniem ty za często szydzisz z ludzi, którzy mają inny światopogląd od twojego - mówił.
bDZNvdGv

Najman szokuje w sieci

"El Testosteron" o swojej pasji może rozmawiać godzinami. Na kanale na YouTubie mówił o swoich rozważeniach na temat wszechświata i praw fizyki.

Czy zdarza się wam w tym codziennym pędzie zadawać sobie czasem pytanie, o co chodzi w tym całym wszechświecie? - tak Najman rozpoczął swoje wystąpienie.
bDZNvdGB

Były zawodnik MMA zdradził, na jakim się wzoruje i kogo uwielbia słuchać w zakresie fizyki. To wykłady profesora Krzysztofa Meissnera.

Gdybyście chcieli się zastanowić, to zdacie sobie sprawę z tego, iż prawa fizyki, które są nieomylne, doskonałe, idealne, nie mogły powstać same, to jest po prostu niemożliwe - powiedział widzom.

Najman w swoich rozważaniach porusza ważny temat. Uważa, że harmonia wszechświata jest dowodem na istnienie transcendencji, którą wyznawcy różnych religii nazywają Bogiem.

Nasz wszechświat, który również intuicyjnie powinien być absolutnie chaotyczny, jest po prostu idealnie doskonały. I to jest dla mnie najlepszy dowód na istnienie transcendencji, niektórzy nazywają to Bogiem - zakończył.
bDZNvdGC
Zobacz także: Żużel. Greg Hancock mówi, czy Grand Prix jest dziś łatwiejsze niż kiedyś
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZNvdGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(53)
TY ..
4 tyg. temu
.. jak można się tak ośmieszać mając tak cudowną córkę rodzinę i przyjaciół / nie rozumiem , czytam że wielu po fachu się z niego śmieje, czy on tego nie widzi
tfuj marek
4 tyg. temu
O kwantach, neuronach, neutrino, wszechświecie, świadomości, podświadomości, nieświadomości, kosmitach i skończonych idiotkach pogadasz tylko z Edzią bo ja mam ważniejsze sprawy na głowie. Idę z psem na uroczyste szczanie z Bogiem w sercu i D. Amen.
Ajtuj
4 tyg. temu
Czekamy teraz na wywody ajtuja
bDZNvdGX
canek
4 tyg. temu
Modlić się nikt nikomu nie zabrania on na pewno może ale na pewno nie może sie już bić po głowie .
Raku
4 tyg. temu
Niech poczyta o przyciąganiu ziemskim bo go dotyczy jak spada na mate...
sroka
4 tyg. temu
Autor artykułu ma tych talentów znacznie mniej niż Najman... Program, o którym pisze, był kilka tygodni temu...
Zbyś
4 tyg. temu
Boże, widzisz i nie grzmisz!!!
Kris14
4 tyg. temu
Ci co za najmanem. Jak by wam nogę urwało i w kanale mieszkał. To swiat dalej był by idealny. To oczym memlacie to całkiem coś innego
afrykaner
4 tyg. temu
jemu covid padł na rozum,co się spodziewać po takich sportowcach?
loo
4 tyg. temu
... idealny partner dla Edzi...
FaktyNieMity
4 tyg. temu
Gdyby wszechswiat był IDEALNY tak jak utrzymują niektórzy ludzie wierzący to ŻYCIE we wszechświecie bylo by POWSZECHNE ponieważ w KAŻDYM zakątku wszechświata istniały by warunki IDEALNE do powstania i podtrzymania życia.....a tymczasem jak pokazują OBSERWACJE naukowe ŻYCIE we wszechświecie jest BARDZO RZADKIE wręcz NIESPOTYKANE ! O czymże więc opowiadają ci ludzie ?! Przecież to BREDNIE !!!
jkykj
4 tyg. temu
najman powinien zabrac na wodke jakimowicza, schlac sie i pobic sie z nim tak zeby jeden zginol. drugi wtedy pojdzie do wiezienia i bedzie spokoj
Krzysztof
4 tyg. temu
No co? Dobrze prawi!!!
bDZNvdGP
HaeM
4 tyg. temu
Szacun za próby refleksji
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić