aktualizacja 

Nie żyje Dawid "DEV" Błach. Zmarł w nocy z 26 na 27 kwietnia. Miał 31 lat

246

Nie żyje 31-letni Dawid Błach, znany jako "DEV". Popularny influencer zmarł w nocy z 26 na 27 kwietnia. Informacje o śmierci twórcy przekazali jego przyjaciele. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną zgonu Błacha było nagłe zatrzymanie krążenia w trakcie gry w piłkę nożną.

Nie żyje Dawid "DEV" Błach. Zmarł w nocy z 26 na 27 kwietnia. Miał 31 lat
Nie żyje Dawid Błach znany jako "DEV" (fot. Instagram)

Informację o śmierci Dawida "DEV-a" Błacha przekazał jego przyjaciel Olaf "Flash" Kubat. Najpierw opublikował on jednoznaczny komentarz na instagramowym profilu twórcy, a później zamieścił dwie relacje z czarno-białym zdjęciem 31-letniego twórcy.

To jest niesamowite, że my sobie planujemy, co będzie za rok, za pięć, za 15 i tak sobie to bierzemy po prostu w ciemno. A nikt tak naprawdę z nas nie wie, co będzie jutro - pożegnał przyjaciela Kubat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Friz o rozpadzie Ekipu: "Wolę pewnych spraw nie poruszać"

Według nieoficjalnych doniesień, przyczyną śmierci Dawida Błacha było nagłe zatrzymanie krążenia. Na miejscu akcji ratowniczej błyskawicznie pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale życia influencera nie udało się ostatecznie uratować.

Wiadomo, że w reanimacji twórcy uczestniczyli strażacy z OSP KSRG Branice.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kim był "DEV"?

Dawid "DEV" Błach jest znany fanom serii EA FC 24 (wcześniej FIFA). 31-latek często angażował się też w liczne akcje charytatywne. Od 10 lat prowadził co roku charytatywne relacje "live", z których cały zysk przeznaczał na cele dobroczynne.

"DEV" był członkiem Ekipy Fantasy. Jej członkowie nagrywają m.in. podcasty o serii gier sportowych, rozmawiali z innymi influencerami o sporcie, a także przygotowywali komentarz do najważniejszych wydarzeń piłkarskich na świecie.

Zmarły youtuber zostawił żonę i dwuletniego syna. 17 marca obchodził swoje urodziny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić