Nowe postanowienie Radosława Majdana. Imponujący film motywacyjny

3

Radosław Majdan chce 2021 rok rozpocząć w sportowy sposób. Po kilku miesiącach były piłkarz wrócił do ciężkich treningów.

Nowe postanowienie Radosława Majdana. Imponujący film motywacyjny
Nowe postanowienie Radosława Majdana. Imponujący film motywacyjny (Instagram, Instagram)

Końcówka 2020 roku nie była udana Radosława Majdana. W październiku były piłkarz bardzo ciężko przechodził zakażenie koronawirusem i trafił na kilka dni do szpitala.

Potwornie mnie osłabił (koronawirus - przyp. red.). Do tego stopnia, że nie byłem w stanie wejść pod prysznic i się wykąpać. Takiego zmęczenia nie czułem nigdy w życiu, a przecież grałem kilka lat w piłkę i raczej się nie oszczędzałem - wspominał Majdan.

Nowy 2021 rok Majdan chce rozpocząć na sportowo. Od kilku tygodni całą rodziną przebywa na wakacjach w Meksyku. Radosław i Małgorzata chętnie dzielą się swoją codziennością i publikują liczne relacje, między innymi z plaży czy jogi. 48-latek od stycznia postanowił także wrócić do ciężkich treningów.

Majdan wraca do treningów. Pokazuje swoją siłę

W mediach społecznościowych Majdan pochwalił się filmem, w którym wylewa siódme poty na treningach.

Po 7 miesiącach wracam do regularnego treningu. Trzeba odbudować formę. Przecież nie samą plażą człowiek żyje - napisał humorystycznie ekspert Canal + Sport.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Majdanowie ładują baterie, bo po powrocie czeka ich multum pracy. Do Polski wrócą w lutym. Wtedy startuje nowy program Małgorzaty Rozenek cudnie chudnie. Jej mąż będzie za to komentował mecze polskiej ekstraklasy.

Zobacz także: Małysz wyznaje ile przytył od zakończenia kariery. Zobacz reakcję Schmitta i Hannawalda
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić