| 
aktualizacja 

Nowy pupil w rodzinie Lewandowskich? "Totalnie skradł moje serce"

19

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z pięknym psem. Fani od razu pomyśleli, że Lewandowscy kupili sobie nowego czworonoga. Spekulacje rozwiała żona piłkarza.

Nowy pupil w rodzinie Lewandowskich? "Totalnie skradł moje serce"
Na zdjęciu Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córką (PAP)

Przez kilka ostatnich dni Anna Lewandowska nie była aktywna w mediach społecznościowych tak bardzo, jak przyzwyczaiła do tego wcześniej. Zabrała głos na temat strajków kobiet i później nie wrzucała kolejnych postów aż do niedzieli.

Gdy już żona Roberta Lewandowskiego znów nawiązała kontakt z fanami, od razu jej wpis rozczulił wielu internautów. Wszystko dlatego, że trenerka fitness pokazała zdjęcie z uroczym samojedem. To rasa psów zaklasyfikowana do północnych psów zaprzęgowych. Są bardzo spokojne i rodzinne.

Fanom pies bardzo się spodobał. Od razu pojawiły się pytania, czy Lewandowscy kupili sobie nowego czworonoga. "Nowy członek rodziny? Dziewczyny byłyby zapewne wniebowzięte z takiego przyjaciela", "Wasz?" - pytali pod zdjęciem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Niestety nie nasz. Ale zakochałam się na maksa. Ta psinka.. Skradła totalnie moje serce" - odpowiedziała Anna Lewandowska na pytanie jednej z fanek. Hasztagi do zdjęcia wskazują, że fotografia została wykonana podczas ostatniego, kilkudniowego pobytu żony Roberta Lewandowskiego w Tatrach.

Zdjęcie trenerki fitness z samojedem polubiło ponad 70 tysięcy osób, w tym Iga Baumgart-Witan, polska biegaczka na 400 m i w sztafecie 4x400 metrów.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: niecodzienna sytuacja w Rumunii. Bramkarz bohaterem!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić