o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Decyzja po klęsce w Tokio. Co z "najpiękniejszą sportsmenką świata"?

7
Podziel się

Fani obawiali się, że po klapie na igrzyskach olimpijskich w Tokio Alice Schmidt może nawet zakończyć swoją karierę jako lekkoatletka. Przepiękna zawodniczka podjęła już decyzję, dotyczącą jej przyszłości.

Decyzja po klęsce w Tokio. Co z "najpiękniejszą sportsmenką świata"?
Alice Schmidt (Instagram)
bESqmUBh

Na Instagramie jej profil śledzi aż 2,5 miliona osób. Od jej zdjęć fani nie potrafią oderwać wzroku. Przez wielu kibiców Alice Schmidt uznawana jest za najpiękniejszą sportsmenkę na świecie. Na razie jednak w parze z jej piękną urodą nie idą jednak wyniki sportowe.

Do Tokio Niemka poleciała z dużymi nadziejami, a skończyło się klęską. Nie zakwalifikowała się nawet do sztafety 4x400 metrów. Po zakończeniu igrzysk Schmidt nie ukrywała dużej frustracji. Niektórzy obawiali się nawet, czy 22-latka zdecyduje się kontynuować karierę i wystartować na kolejnych igrzyskach olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

bESqmUBj

Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Niemka podjęła decyzję, co do dalszej swojej kariery. Jej słowa z pewnością ucieszą miliony fanów.

- Wciąż jestem młoda i mam jeszcze dużo czasu. Od teraz zaczynam przygotowania do igrzysk w 2024 roku i jestem gotowa do ciężkiej pracy - powiedziała Schmidt, a jej słowa cytuje portal rt.com.
bESqmUBp

Wcześniej na swoim Instagramie Niemka ujawniła powody, dla których miniony sezon był dla niej znacznie słabszy niż oczekiwała. Wpływ na to miało m. in. przechorowanie koronawirusa oraz poważna kontuzja zerwania więzadeł.

"Nie będę kłamać, nie jestem zadowolona z moich występów w tym roku. Pracowałem ciężej niż kiedykolwiek, dzień w dzień przesuwałem swoje granice na każdym treningu i podjęłam wiele wyrzeczeń. Nie był to łatwy rok - chorowałam na koronawirusa, zerwałam więzadła, ale mimo wszystko wiem, do czego jestem zdolna" - napisała na swoim Instagramie.

bESqmUBq
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
bESqmUBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
A'propos
3 miesiące temu
Przede wszystkim pismak (bo jak nazwać takiego) raz pisze, że niby (cytat niemieckiej lekkoatletki):"Pracowałem ciężej niż kiedykolwiek, dzień w dzień...i podjęłam wiele wyrzeczeń. Nie był to łatwy rok - chorowałam ". Rozumiem, czasem baby za chłopów lub odwrotnie, ale żeby w jednym akapicie, aż tak?
nick
3 miesiące temu
Niemka i uroda ??????? coś nowego z gatunku sf
Aborygen
3 miesiące temu
Dobra jest, na bezludnej wyspie to ...wiecie sami
bESqmUBL
xBo
3 miesiące temu
Co to za słowo "sportsmenka"?
Kobitka
3 miesiące temu
Jak mnie wkurza pisanie najpiękniejsza a skąd wy wiecie że nie ma ładniejszej I takim głupim pisaniem robicie z tego świata ludzi podzielonych ładne brzydkie wszęcie reklamujecie to i ludzie się rozwodzą bo kolega mu z pracy powie masz brzydką albo koleżanka masz brzydala męża itd. Co Wy robicie reklamujcie wszystko a nie tylko to co ma sztuczne cycki
baba
3 miesiące temu
Dlaczego Polak od razu zaudrosci tylko dlatego ze ona sie w Niemczech urodzila???
bzdury
3 miesiące temu
myślę że było parę Polek ładniejszych od niej !
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić