aktualizacja 

Schreiber dodała wpis. Zrównała z ziemią Rzeźniczaka

26

Nie milkną echa głośnego wywiadu udzielonego przez Jakuba i Paulinę Rzeźniczaków w programie "Dzień Dobry TVN". Krytyki wobec słów piłkarza nie kryje Marianna Schreiber, która w ostrych słowach skomentowała jego postawę.

Schreiber dodała wpis. Zrównała z ziemią Rzeźniczaka
Na zdjęciu od lewej: Marianna Schreiber i Jakub Rzeźniczak (Licencjodawca, Instagram Jakub Rzeźniczak, Instagram Marianna Schreiber)

We wtorek Jakub i Paulina Rzeźniczakowie udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Para, która obecnie oczekuje narodzin pierwszej córki, gościła w programie "Dzień Dobry TVN". W trakcie rozmowy poruszono wątek burzliwego życia miłosnego byłego reprezentanta Polski.

Jakub Rzeźniczak w przeszłości doczekał się dzieci, które były owocem jego poprzednich związków. Synek piłkarza i Magdaleny Stępień Oliver zmarł w ubiegłym roku na nowotwór wątroby. Rzeźniczak w październiku został z kolei pozbawiony praw rodzicielskich wobec 6-letniej Inez, która przyszła na świat po jego krótkim romansie z Eweliną Taraszkiewicz.

W rozmowie emitowanej na antenie "Dzień Dobry TVN" Rzeźniczak poruszył temat swojej córki. Piłkarz Kotwicy Kołobrzeg wprost przyznał, że nie czuję żadnej więzi z Inez i nie planuje poznawać jej z dzieckiem, na które oczekuje z obecnego związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prezes PGE Ekstraligi o regulaminie szkoleniowym. Czy to był błąd?
Nie mam kontaktu z córką i to jest moja decyzja. Nie chcę się powtarzać i nie chcę do tego wracać. Po prostu nie czuję żadnej więzi po tym wszystkim, co się wydarzyło, co się stało. Chcę być szczery, nie chcę mydlić oczu. Były próby zbudowania więzi, ale się nie udały. Próbowanie co chwilę jest złe dla Inez, a tak jest jasna sytuacja.

Słowa te wywołały ogromne poruszenie w przestrzeni internetowej. Ewelina Taraszkiewicz za pośrednictwem Fundacji Przedsiębiorcy Pomagają wystosowała do swojego byłego piłkarza list otwarty, w którym apelowała do niego, by nie wypowiadał się publicznie na temat ich córki, co może w przyszłości narażać ją na hejt.

Temat kontrowersyjnych słów Rzeźniczaka postanowiła poruszyć też Marianna Schreiber. Celebrytka przygotowuje się obecnie do swojego debiutu na Clout MMA 3, gdzie zawalczy z Moniką Laskowską. Żona posła PiS postanowiła stanowczo potępić postawę piłkarza Kotwicy Kołobrzeg, a w pełnym złości wpisie opublikowanym w serwisie X określiła go mianem "moralnego zera".

Rzeźniczak - moralne dno, moralne zero. Jak wiecie jestem mocno zajęta walką i przygotowaniami do niej, więc wiele tematów mi umyka i dopiero zobaczyłam program z udziałem Jakuba Rzeźniczaka. Mogłabym napisać długo tekst na kilka akapitów, ale poprzestanę na jednym. Moralne zero - jak można mówić coś takiego o swoim dziecku - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić