LAK| 
aktualizacja 

Dziewczyna Szpilki cała poobijana. Co się stało? Fani w szoku!

78

Kamila Wybrańczyk ostro trenuje każdego dnia. Szykuje się do debiutu w MMA. Przygotowania kosztują ją sporo sił i zdrowia, co pokazała na ostatnim nagraniu na Instagramie. Fani mogą być zszokowani!

Dziewczyna Szpilki cała poobijana. Co się stało? Fani w szoku!
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Kamila Wybrańczyk miała w listopadzie zadebiutować na gali Fame MMA 8. Narzeczona Artura Szpilki ostro szykowała się do pojedynku. Pięściarz przyznał, że jego partnerka jest zadziorna i z pewnością zaskoczy w oktagonie. Do debiutu jednak nie doszło, bo Wybrańczyk poddała się zabiegowi zmniejszenia biustu.

Pokazała obrażenia na nogach

Partnerka Szpilki nie porzuciła treningów. Nadal ostro pracuje. Szykuje się do debiutu w MMA. Przygotowania kosztują ją sporo sił i zdrowia, co pokazała na ostatnim nagraniu na Instagramie.

Wybrańczyk pokazała wideo z obrażeniami, jakie odniosła podczas jednego z treningów. Na jej nodze dominują potężne siniaki. "Może kiedyś zejdą" - podpisała Wybrańczyk.

Wybrańczyk na kolejnym wideo przyznała, że fani od razu rzucili się jej na pomoc. Zaproponowali różnego typu maści na okropne siniaki. "Mam już cztery rodzaje, ale na niewiele to się zdaje. Bo jak zejdą, to zaraz pojawiają się nowe. To taka syzyfowa praca" - powiedziała.

Narzeczona Artura Szpilki jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Przyciąga fanów m.in. odważnymi zdjęciami. Nie boi się wstawiać zdjęć z rozbieranych sesji fotograficznych.

Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić