Piłkarz pomylił boisko z toaletą. Reakcja sędziego była stanowcza

3

Nagła potrzeba dopadła piłkarza na boisku. Nie było czasu wybrać się do toalety, więc młody Argentyńczyk postanowił "załatwić się" na boisku. Sędzia nie miał wątpliwości - pokazał sportowcowi czerwoną kartkę.

Piłkarz pomylił boisko z toaletą. Reakcja sędziego była stanowcza
Axel Ovejero został ukarany czerwoną kartką (Twitter, TyC Sports)

Mecz Argentino de Merlo z Sacachispas nie był spektakularnym widowiskiem. Zakończył się on bezbramkowym remisem. Ataki obu zespołów były nieskuteczne, więc po 90 minutach skończyło się podziałem punktów.

Axel Ovejero dotrwał na boisku do 80. minuty. Być może przesadził z nawadnianiem się napojami w przerwie. Pewne jest to, że przed decydującą fazą meczu poczuł nagłą potrzebę wybrania się do toalety na, mówiąc kolokwialnie, jedynkę. Okoliczności na zbiegnięcie do szatni były niesprzyjające, dlatego postanowił poradzić sobie z problemem na boisku.

Sędziowie byli czujni i zobaczyli piłkarza, który pomylił boisko z toaletą. Dostępne w sieci nagranie nie pokazuje samego incydentu, ale został on dokładnie wyjaśniony po zakończeniu meczu. Na wideo możemy natomiast zobaczyć moment pokazania czerwonej kartki zdezorientowanemu piłkarzowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

21-latek złapał się za głowę, a także schował twarz w dłoniach. Później rozczarowany reakcją sędziego wzruszał bezradnie ramionami. Został przyłapany na gorącym uczynku i wyrzucony z boiska.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kibice i członkowie sztabów szkoleniowych byli zaskoczeni. Na pierwszy rzut oka niewinny zawodnik zobaczył czerwoną kartkę. Okazało się jednak, że sędzia postąpił zgodnie z przepisami, kiedy dostrzegł nieobyczajne zachowanie na placu gry.

Axel Ovejero dostał nauczkę i najpewniej nie powtórzy już swojego wyczynu w przyszłości. Nie jest to pierwszy piłkarz, który zdecydował się na rozprawienie z potrzebą na boisku, ale jeden z pierwszy tak stanowczo ukaranych już w trakcie meczu. 21-latek zostanie zawieszony na kolejne spotkanie, więc ma sporo czasu na przemyślenia.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić