LAK| 

Po nokaucie Najmana przekazał gażę na leczenie legendy. To nie koniec!

15

Na piękny gest zdecydował się Taxi Złotówa, który na gali MMA VIP znokautował Marcina Najmana. Szymon Wrzesień jeszcze w klatce ogłosił, że przekaże wypłatę na leczenie legendy kickboxingu w Polsce - Marka Piotrowskiego. To jednak nie wszystko!

Po nokaucie Najmana przekazał gażę na leczenie legendy. To nie koniec!
Ostatnia walka Marcina Najmana. (MMA-VIP)

W walce wieczoru Marcin Najman zmierzył się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. W drugiej rundzie gospodarz imprezy musiał uznać wyższość rywala. Otrzymał takie ciosy, po których nie był w stanie walczyć dłużej.

W I rundzie fajnie mi się walczyło, ale wieku się nie oszuka. To nie umniejsza zwycięstwa Szymonowi. Przygotował się świetnie. Trenuj, walcz dalej, wszystko przed tobą - powiedział Najman po walce.

Na wielki gest zdecydował się Taxi Złotówa. Jeszcze w klatce ogłosił, że przekaże wypłatę na leczenie legendy kickboxingu w Polsce - Marka Piotrowskiego. To jednak nie wszystko!

Serwis "mma.pl" donosi, że "Taksówkarz" w przemowie po walce promował zbiórkę na rzecz chorej Laury Paczuły, potrzebującej terapii genowej w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Dziewczynka potrzebuje leku wartego 9 milionów złotych. Zbiórka prowadzona jest przez portal siepomaga.pl.

Są memy po walce

Marcin Najman postanowił zakończyć karierę na swoich warunkach. Wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zorganizował galę. Nie było jej w żadnej telewizji, dostęp był możliwy wyłącznie przez system PPV. Podczas wydarzenia odbyło się siedem walk, rywalizowali ze sobą m.in. żużlowcy oraz trenerzy personalni.

Jeśli chodzi o samo widowisko, to internauci mieli mieszane odczucia. Jednak gala przyniosła wiele emocji, a o to w tym wszystkim chodziło. Tradycyjnie po walce Marcina Najmana pojawiło się mnóstwo memów. Większość dotyczyła wyniku rywalizacji.

Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić