Potężna bijatyka przed stadionem. Nagrania obiegły sieć

31

Działo się w USA po meczu ligi NFL. Fanom drużyn z Los Angeles i Dallas puściły nerwy. Wywiązała się ogromna bijatyka na parkingu przed stadionem i w pobliskim parku. Nagrania z zadymy robią furorę w internecie.

Potężna bijatyka przed stadionem. Nagrania obiegły sieć
Bijatyka w Los Angeles po meczu NFL (Instagram)

Liga futbolu amerykańskiego NFL, obok koszykarskiej NBA, hokejowej NHL i baseballa, jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych. Na mecze przychodzą tysiące kibiców, którzy żywiołowo dopingują swoje drużyny.

Nie wszyscy fani darzą się jednak sympatią. Nie przepadają za sobą np. kibice Los Angeles Chargers i Dallas Cowboys. Gdy obie drużyny zmierzyły się w bezpośrednim pojedynku, można było spodziewać się, że na trybunach będzie gorąco.

Mecz zakończył się triumfem gości 20:17. Na samym stadionie oprócz krzyków i wyzwisk nie doszło do zamieszek. Gorąco było natomiast przed obiektem. Na parkingu doszło do przepychanek. W szarpaninie uczestniczyła nawet kobieta, co widać na poniższym materiale wideo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do największej bijatyki doszło w parku w okolicach stadionu. W ruch poszły pięści. Jedna z kobiet próbowała rozdzielić krewkich mężczyzn, ale nic to nie dało. Co więcej, po chwili wywiązała się jeszcze większa szarpanina, w wyniku której jeden z fanów wylądował w miejscowym akwenie wodnym. Na szczęście na brzegu było płytko i nie stało mu się nic poważnego. Zobaczcie, co tam się działo:

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wideo z zamieszek w Los Angeles lotem błyskawicy rozprzestrzenia się po internecie. Obejrzało je już ponad 80 tys. osób.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić