Prawda o gwieździe TTV wyszła na jaw. Zdradził ją zawodnik MMA

120

Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus są gwiazdami programu "Googlebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV. Wraz z nimi występuje Konrad Karwat. Były strongman, a obecnie również zawodnik MMA, wyjawił zaskakujący fakt o jednym ze swoich kolegów.

Prawda o gwieździe TTV wyszła na jaw. Zdradził ją zawodnik MMA
Strong Ekipa (Instagram)

Cała trójka znana jest jako "Strong Ekipa". Zarówno Radzikowski, jak i Karwat postanowili spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Pierwszy z nich ma już za sobą debiut w Fame MMA. Podczas dwunastej edycji gali zmierzył się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Pojedynek dwóch olbrzymów zakończył się wygraną "Bestii" po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karwat, podobnie jak Radzikowski, zrezygnował z kariery strongmana. 5 stycznia ogłoszono, że wystąpi na gali High League 2. Niedługo później zdradził nieznany dotąd szczegół dotyczący trzeciego przedstawiciela "Strong Ekipy" - Dominika Abusa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Strong Ekipa z TTV. Kto bije się najlepiej?

Moim zdaniem federacja, która zatrudni Dominika (Abusa - dop. KOZ), zrobi największą robotę na świecie. Ja i Krzysiek jesteśmy spokojni, a Dominik to wariat. Zarówno jeśli chodzi o wywiady, jak i walkę - powiedział Karwat w rozmowie z "Super Expressem".
Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach. Prał się najwięcej z nas. Dominik ma propozycje z wielu federacji, ale ma dobrze prosperującą działalność gospodarczą, w której dobrze zarabia, więc trudno jest go skusić - dodał.

W Polsce organizacji freak fightowych nie brakuje. Na tę chwilę nie wiadomo, czy i w której z nich zdecydowałby się wystąpić Abus. Jak na razie oglądać można go na antenie TTV.

Zobacz także: Co oni zrobili?! Takiego rzutu wolnego jeszcze nie było w historii piłki nożnej (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić