Prime Show MMA odsłania karty. Wraca stary "zadymiarz"

4

Organizacja Prime Show MMA ogłosiła właśnie kolejne zestawienie, które zobaczymy na gali w Toruniu. Do klatki wróci Adam Soroko, czyli jeden z najsłynniejszych freak fighterów w Polsce.

Prime Show MMA odsłania karty. Wraca stary "zadymiarz"
Prime Show MMA odsłania karty. Wraca stary "zadymiarz" (YouTube)

Adam Soroko zasłynął między innymi z tego, że po wyjściu z więzienia, stoczył brutalną walkę z Łukaszem "Szajbą". Jak przyznał w wywiadach przy okazji gali The War 3, ma za sobą 10-letnią odsiadkę w więzieniu.

Szybkie zdobycie popularności przez Adama Soroko spowodowało, że ten momentalnie od razu dostał propozycję walki w gali freak fightowej. Wyścig po jego podpis wygrało Prime Show MMA. Nie okazało się to wówczas dobrym ruchem, ponieważ podczas pierwszej gali tej organizacji zawodnik uciekł z miasta na kilka godzin przed walką.

Włodarze federacji na rynku dali mu jednak drugą szansę. Podczas następnej gali Soroko zmierzył się z faworyzowanym Pawłem Tyburskim, z którym przegrał dosyć mocno. W kolejnym pojedynku wyraźnie pokonał jednak Damiana "Stiflera" Zduńczyka i wkroczył na zwycięską ścieżkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: szaleństwo! Zobacz niesamowitego gola z ponad 50 metrów

Teraz jego rywalem będzie "Tarzan", czyli Mateusz Leśniak, który w trakcie swojej kariery pokonał między innymi Pawła Bombę.

Jesteśmy pewni jednego... w oktagonie będzie krwawo, ponieważ panowie łącznie ważą ponad 200kg. Podczas tej walki Admin radzi nie mrugać, bo walka może skończyć się po jednym uderzeniu - podkreśla organizacja Prime w mediach społecznościowych.

"Muran" zawalczy w Prime

Wcześniej organizacja ogłosiła już, że na gali w Toruniu zawalczy między innymi Jacek Murański. Początkowo mówiło się o tym, że jego przeciwnikiem będzie Tomasz Oświeciński. Takie informacje przekazywał portal mma.pl. To jednak nie "Strachu" zmierzy się z Jackiem Murańskim.

Oficjalnie ogłoszono już, że rywalem "Murana" będzie... "Stary Wiewiór". To ojciec aktualnego mistrza organizacji Fame MMA Maksymiliana Wiewiórki.

Dla Macieja to będzie debiut w oktagonie, ale to nie będzie zwykły pojedynek, bo jego rywal potrafi podgrzać atmosferę i tutaj przewiduje się sporo emocji - czytamy w komunikacie Prime Show MMA na portalu X.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić