"Przykre, że do Polski przybywają rasiści". Schreiber komentuje aferę w Fame MMA

Podczas poniedziałkowej konferencji Fame MMA doszło do skandalicznej sytuacji. Ukrainka Elizabeth "Lizy" Anorue zaatakowała na tle rasistowskim swoją rywalkę. W ostrych słowach skomentowała to Marianna Schreiber, która w ostatnich tygodniach zasłynęła z wygłaszania mocnych i kontrowersyjnych opinii.

"Przykre, że do Polski przybywają rasiści". Schreiber komentuje aferę w Fame MMA
Od lewej: Marianna Schreiber i Elizabeth Anorue (Licencjodawca, Instagram Elizabeth Anorue, Instagram Marianna Schreiber)

Na grudniowej gali Fame MMA: REBORN dojdzie do wyjaśnienia trwającego od wielu miesięcy konfliktu między dwoma influencerkami. Ukrainka o afrykańskich korzeniach Elizabeth "Lizy" Anorue zmierzy się z Natalią "Navcią" Kargol.

Zestawieniu towarzyszą ogromne emocje, a między przeciwniczkami iskrzyło również na poniedziałkowej konferencji promującej najbliższą galę. W pewnym momencie Anorue postanowiła fizycznie zaatakować swoją rywalkę. Chwilę potem przeszła od czynów do słów i kontynuowała swoją ofensywną narrację. W pewnym momencie z jej ust padły słowa mające rasistowski wydźwięk.

Nie bałam się Dominiki, nie bałam się Nanami, to ciebie, biała pi***, też bać się nie będę - wykrzyczała Anorue swojej rywalce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: magiczne zagranie. Wszystko zrobił perfekcyjnie

Skandaliczne zachowania ukraińskiej influencerki odbiły się szerokim echem w środowisku internetowym. Swoje stanowisko postanowiła także wyrazić Marianna Schreiber. Żona posła PIS Łukasza Schreibera w ostatnich tygodniach wykazuje wzmożoną aktywność w mediach społecznościowych, w wielu przypadkach wygłaszając kontrowersyjne opinie. W podobne tony uderzyła komentując postawę Anorue.

Przykre jest to, że razem z uchodźcami z Ukrainy, do Polski przybywają rasiści tacy jak Pani Elizabeth Anorue. Pani Elizabeth nazwała przeciwniczkę: "białą *****" Szanujmy się wszyscy. To nic nie kosztuje - napisała Schreiber na swoim profilu w serwisie X.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Schreiber nie jest jedyną osobą publiczną, która napiętnowała postawę Ukrainki. O komentarz w tej sprawie pokusił się popularny influencer i były zawodnik Fame MMA Sergiusz "Nitro" Górski. W swoim wpisie opublikowanym w serwisie X ocenił on, że gdyby rasistowskie uwagi padły z ust Kargol, sprawa rozniosłaby się znacznie większym echem.

Gdyby Navcia powiedziała coś takiego do Lizy to świat by zapłonął. Ale w tym kierunku nikogo to nie zainteresuje - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić