o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
LAK
|

Pudzianowski świętuje i za kołnierz nie wylewa. "Dziś mogę se walnąć"

42
Podziel się

Mariusz Pudzianowski świętuje 44. urodziny. Z tej okazji "Pudzian" opublikował wyjątkowe zdjęcie.Po nim rozgorzała lawina komentarzy. Fani porównują go do... Ojca Chrzestnego. I coś w tym jest!

Pudzianowski świętuje i za kołnierz nie wylewa. "Dziś mogę se walnąć"
Mariusz Pudzianowski (Instagram)
bEIMvuQB

Mariusz Pudzianowski obchodzi w niedzielę 44. urodziny. Międzynarodową karierę zrobił w strongmenach, gdzie pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo świata. Potem przerzucił się na MMA i błyskawicznie stał się jedną z największych gwiazd tej dyscypliny w Polsce.

Polak na pierwszym miejscu stawia kontakt z fanami. Na każdym spotkaniu nie unika zdjęć, autografów czy krótkich rozmów. Kibice mogą na niego liczyć. Mariusz Pudzianowski jest także bardzo aktywny w sieci. Chętnie wrzuca zdjęcia z treningów, walk czy dalekich wyjazdów.

bEIMvuQD

Z okazji 44. urodzin Pudzianowski wrzucił do sieci wyjątkowe zdjęcie, na którym ubrany na czarno siedzi przy stole, a na nim pusta szklanka. "Pudzian" podpisał fotkę, dając do zrozumienia, że dzisiaj może napić się czegoś mocniejszego.

Dziś mogę se walnąć z dwa, raz ma się tylko 44 lata - skomentował.

Pod tym zdjęciem rozgorzała lawina komentarzy. Fani porównują go do... Ojca Chrzestnego. I coś w tym jest! Pudzianowski faktycznie wygląda trochę jak Don Corleone.

"Mariusz, czy to zwiastun nowej części Ojca Chrzestnego?" - zapytał jeden z nich. Inni życzyli mu wszystkiego najlepszego na 44. urodziny.

bEIMvuQJ

Kiedy Pudzianowski wraca do KSW?

KSW 59: Fight Code odbędzie się 20 marca, a w klatce zobaczymy powracającego po dłuższej przerwie Mariusza Pudzianowskiego (13-7, 8 KO). Po raz ostatni w klatce pojawił się w listopadzie 2019 roku, kiedy to na pierwszej gali KSW w chorwackim Zagrzebiu odprawił ciosami w drugiej rundzie Erko Juna.

Najsilniejszy człowiek na świecie miał później zmierzyć się właśnie na gali KSW 53 z Quentinem Domingosem, ale do starcia nie doszło, ponieważ najpierw Polak doznał kontuzji, a następnie całą galę przeniesiono na późniejszy termin z powodu sytuacji panującej na świecie.

bEIMvuQK
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIMvuRe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Obywatel
8 miesięcy temu
Pudzian to pracowity człowiek. Szacunek. Dużo zdrowia życzę.
Don Simeonee
8 miesięcy temu
Wszystkiego najlepszego Mr.Don Mariano Puzzianii, życzę dalszych sukcesów w karierze i poza nią
Karmel
8 miesięcy temu
Oczywiście, był najlepszym syrongmenen świata, ale na tym powinien zakończyć! Jest najlabszym fajterem świata, żałosnym nieudacznikiem niestety nawet nie umiejącym się bić! Dno i wodorosty i metr mułu! Żenada! Żeby chociaż umiał zaśpiewać!
bEIMvuRf
zula
8 miesięcy temu
zdrowia panie pudzianowski
COWBOY
8 miesięcy temu
Dawaj na Ring! Sto lat Pudzilla
Dratewka
8 miesięcy temu
Panie Mariuszu co Pan sobie ma nie walnąć ? jak Pan może i lubi sobie walnąć .Proszę wypić za zdrowie szewców bo teraz w tej pandemi pomocy z rządu nie mają ,przez co ciężki żywot mają
Radas
8 miesięcy temu
Wszystkiego najlepszego Mario.. He he.. zasłużyłeś na całą butle.. jesteś gość..piona..
Ha ha
8 miesięcy temu
Ale baluje.
Kkk
8 miesięcy temu
Jaki kraj taki don corleone🤮😂😂😂
Jeremiasz33:3
8 miesięcy temu
Jezus bardzo mocno was kocha, Bóg jest dobry a wszelkie zło jakie nas spotyka nie pochodzi od Boga. Tylko Jezus jest drogą do nieba. W Biblii Pan Jezus mówi że kto się na nowo nie narodzi nie wejdzie do Królestwa Bożego (ew. Jana 3:3) nowe narodzenie to wyznanie z wiarą (czyli modlitwa)(1 Jana 2:23) musisz wypowiedzieć do Boga z wiarą w pokorze i z otwartym sercem ( list do Rzymian 10:9): PANIE JEZU PROSZĘ PRZEBACZ MI WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, PROSZĘ WEJDŹ DO MOJEGO SERCA I DO MOJEGO ŻYCIA I WYPEŁNIJ JE SOBĄ, JA AKCEPTUJE CIĘ JAKO MOJEGO PANA I ZBAWICIELA, JA ODDAJE MOJE ŻYCIE W TWOJE RĘCE...... Kiedy wypowiesz te słowa twoje imię zostanie zapisane w księdze życia Boga ( apokalipsa 3:5 i 20:15) twoje grzechy zostaną przebaczone i wymazane (list do kolosan 2:13-14) całe niebo będzie się radować (Łukasza 15:7) zostaniesz wyrwany z władz ciemności (diabła) i przeniesiony do światłości (do ramion Jezusa) (list do kolosan 1:13) i staniesz się Dzieckiem Bożym ( ew. Jana 1:12). Czytaj Biblię .....
Andrew 102
8 miesięcy temu
Sto Lat Mariusz, 11-go kończe 50 I nie 1, 2 wypije może, a raczej napewno I pewnie wiecej czegoś mocniejszego w końcu równe 50
Zezol
8 miesięcy temu
Zdrowia 😊
Marek Marek
8 miesięcy temu
Już po chłopie.
bEIMvuQX
Greg
8 miesięcy temu
A kto bogatemu zabroni.? Najlepszgo.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić