oprac. LAK| 

Pudzianowski świętuje i za kołnierz nie wylewa. "Dziś mogę se walnąć"

50

Mariusz Pudzianowski świętuje 44. urodziny. Z tej okazji "Pudzian" opublikował wyjątkowe zdjęcie.Po nim rozgorzała lawina komentarzy. Fani porównują go do... Ojca Chrzestnego. I coś w tym jest!

Pudzianowski świętuje i za kołnierz nie wylewa. "Dziś mogę se walnąć"
Mariusz Pudzianowski (Instagram)

Mariusz Pudzianowski obchodzi w niedzielę 44. urodziny. Międzynarodową karierę zrobił w strongmenach, gdzie pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo świata. Potem przerzucił się na MMA i błyskawicznie stał się jedną z największych gwiazd tej dyscypliny w Polsce.

Polak na pierwszym miejscu stawia kontakt z fanami. Na każdym spotkaniu nie unika zdjęć, autografów czy krótkich rozmów. Kibice mogą na niego liczyć. Mariusz Pudzianowski jest także bardzo aktywny w sieci. Chętnie wrzuca zdjęcia z treningów, walk czy dalekich wyjazdów.

Z okazji 44. urodzin Pudzianowski wrzucił do sieci wyjątkowe zdjęcie, na którym ubrany na czarno siedzi przy stole, a na nim pusta szklanka. "Pudzian" podpisał fotkę, dając do zrozumienia, że dzisiaj może napić się czegoś mocniejszego.

Dziś mogę se walnąć z dwa, raz ma się tylko 44 lata - skomentował.

Pod tym zdjęciem rozgorzała lawina komentarzy. Fani porównują go do... Ojca Chrzestnego. I coś w tym jest! Pudzianowski faktycznie wygląda trochę jak Don Corleone.

"Mariusz, czy to zwiastun nowej części Ojca Chrzestnego?" - zapytał jeden z nich. Inni życzyli mu wszystkiego najlepszego na 44. urodziny.

Kiedy Pudzianowski wraca do KSW?

KSW 59: Fight Code odbędzie się 20 marca, a w klatce zobaczymy powracającego po dłuższej przerwie Mariusza Pudzianowskiego (13-7, 8 KO). Po raz ostatni w klatce pojawił się w listopadzie 2019 roku, kiedy to na pierwszej gali KSW w chorwackim Zagrzebiu odprawił ciosami w drugiej rundzie Erko Juna.

Najsilniejszy człowiek na świecie miał później zmierzyć się właśnie na gali KSW 53 z Quentinem Domingosem, ale do starcia nie doszło, ponieważ najpierw Polak doznał kontuzji, a następnie całą galę przeniesiono na późniejszy termin z powodu sytuacji panującej na świecie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić