J.A| 

Robert Lewandowski szantażowany?! Sensacyjnie doniesienia gazety

4

To brzmi wręcz nieprawdopodobnie. Robert Lewandowski przez wiele miesięcy miał być szantażowany przez byłego agenta Cezarego Kucharskiego. Chodzi o gigantyczne pieniądze.

Robert Lewandowski szantażowany?! Sensacyjnie doniesienia gazety
Najlepszy polski piłkarz był szantażowany?! Sensacyjnie doniesienia gazety (Photo by Sebastian Widmann/Getty Images) (Getty Images, Sebastian Widmann)

To już nie konflikt, a wojna o potężne pieniądze. Przez wiele lat Cezary Kucharski był menedżerem Roberta Lewandowskiego. To on dbał o interesy kapitana reprezentacji Polski. Ich współpraca zakończyła się w 2018 roku i jak się okazuje, obaj rozstali się w fatalnych nastrojach.

Teraz Cezary Kucharski domaga się od firmy Roberta Lewandowskiego odszkodowania w wysokości aż 39 milionów złotych! Podobno Kucharski ma na Lewandowskiego potężnego haka.

We wrześniu były agent napastnika Bayernu złożył pozew w Sądzie Okręgowym w Warszawie przeciwko firmie marketingowej RL Managment. Kucharski przekonuje, że Lewandowski nieprawidłowo rozliczał się z dochodów swojej firmy i wykorzystywał firmowe pieniądze do prywatnych celów.

Pieniądze za milczenie. Kucharski szantażuje Lewandowskiego!

Jak informuje "Super Express", były agent piłkarza nie przebiera w środkach. Doszło nawet do tego, że zaszantażował kapitana reprezentacji. Domagał się kilkudziesięciu milionów złotych za milczenie.

Kucharski gra materiałami, które według niego mają świadczyć o tym, że Lewandowski oszukuje niemiecką skarbówkę. Były menadżer miał zapewnić piłkarza, że da mu spokój, jeśli otrzyma kilkadziesiąt milionów - czytamy w gazecie.

Lewandowski zaprzeczał tym oskarżeniom. Uważał je za wyssane z palca i twierdził, że jego były agent nie potrafi pogodzić się z zakończoną współpracą.

Zobacz także: Roland Garros. Iga Świątek bez słabych punktów? "Chce przejmować inicjatywę i dominować na korcie"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić