LAK| 

Sensacyjne informacje nt. Lewandowskiego. "Nie chciał grać w kadrze"

14

Cezary Kucharski w obszernym wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego Onet" twierdzi, że w przeszłości był moment, w którym Robert Lewandowski zastanawiał się nad rezygnacją z występów w reprezentacji Polski. Tak twierdzi jego były agent.

Sensacyjne informacje nt. Lewandowskiego. "Nie chciał grać w kadrze"
Robert Lewandowski (GETTY, NurPhoto)

W ostatnim czasie gorąco jest wokół Roberta Lewandowskiego, kapitana reprezentacji Polski. Środowisko zawrzało po "aferze premiowej", gdzie zdania kluczowych osób, w tym Lewandowskiego, mocno się różniły. Po wywiadzie bramkarza Łukasza Skorupskiego wyszło na jaw, że wcześniejsze wersje nie były prawdziwe. Lewandowskiemu mocno się dostało.

Dla mnie temat premii i te jego konfabulacje to typowe zachowanie Lewandowskiego, z którymi wielokrotnie się zderzałem - powiedział Cezary Kucharski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Lewandowski chciał zrezygnować z kadry?

Obecnie skonfliktowany z zawodnikiem były agent Lewandowskiego Cezary Kucharski w obszernym wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego Onet" twierdzi, że w przeszłości był moment, w którym napastnik zastanawiał się na temat rezygnacji z występów w reprezentacji Polski. Było to dekadę temu.

Kiedyś był podobny kryzys z Orange. Lewandowski nie chciał wziąć udziału w reklamie Orange dla PZPN. Puszczono przekaz, że nie chce wystąpić, bo jest chciwy. Nakręcił to PZPN. Lewandowski dostał informacje, że stoi za tym Janusz Basałaj. Zrobiła się nagonka do tego stopnia, że chciał rezygnować z gry w kadrze - powiedział Kucharski.

Jako agent Kucharski rozmawiał z Lewandowskim na temat dalszych występów w kadrze Polski. Ostatecznie napastnik nie zrezygnował z gry w reprezentacji.

Przekonywałem go, że to nie jest powód i za chwilę to się odwróci. Strzelisz gola i wszystko minie. W meczu z Danią kibice na niego gwizdali. I on chciał wtedy rezygnować z gry w kadrze. Miał takie myśli, rozmawialiśmy o tym - skomentował.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić