KW| 

Siatkarka na kwarantannie. Martyna Grajber pokazała brzuch. Zdjęcie robi wrażenie

25

Siatkarki Chemika Police przebywają na izolacji. Martyna Grajber aktywnie spędza czas w domu. Reprezentantka Polski wrzuciła do sieci zdjęcie swojego brzucha. "Cudowna sylwetka" - piszą internauci.

Siatkarka na kwarantannie. Martyna Grajber pokazała brzuch. Zdjęcie robi wrażenie
Martyna Grajber pokazała brzuch (Instagram)

W drużynie Chemika Police wykryto koronawirusa. Z infekcją zmaga się jedna siatkarka, której tożsamość pozostaje nieznana. Pozostałe zawodniczki i członkowie sztabu szkoleniowego są zdrowi, lecz przebywają na kilkudniowej kwarantannie.

Martyna Grajber pokazała brzuch

Martyna Grajber aktywnie spędza czas w domu. Reprezentantka Polski trenuje, przygotowuje się do startu nowego sezonu. Siatkarka efekty treningów domowych pokazała na Instagramie. Wrzuciła zdjęcie swojego brzucha. Sylwetka Grajber robi wrażenie.

Tak, jesteśmy na kwarantannie. Tak, trenujemy dalej w domach. Tak, stosujemy się do zaleceń. Tak, wszyscy czuja się dobrze. I nie, nie złamie nas ta sytuacja - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdjęcie ma już duże grono fanów. "Boska figura", "Ślicznie pani wygląda", "cudowna sylwetka" - piszą zachwyceni internauci. Fotkę polubiło ponad tysiąc fanów w ciągu godzin. Liczba rośnie z minuty na minutę!


Chemika czeka niezwykle trudne zadanie, bowiem drużyna będzie bronić tytułu mistrzowskiego oraz wywalczonego w marcu Pucharu Polski.

Zobacz także: Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić