LAK| 

Sporo odsłoniła. To żona polskiego skoczka

26

Zdjęcia z wakacji Agnieszki Kot robią prawdziwą furorę w sieci. Żona polskiego skoczka Macieja Kota zachwyca doskonałą sylwetką. Fotki ukochanej sportowca robią duże wrażenie. Nic dziwnego, że sypią się komplementy.

Sporo odsłoniła. To żona polskiego skoczka
Agnieszka Kot (Instagram)

Polski skoczkowie w ostatnich dniach otrzymali kilkanaście dni wolnego. Maciej Kot wykorzystał ten fakt i postanowił wykorzystać je na bajeczne wakacje.

Padło na grecką Kretę. To tam Maciej Kot przebywa wraz ze swoją żoną Agnieszką i synem.

Zdjęcia robią wrażenie

Agnieszka Kot pochwaliła się kilkoma fotografiami z wyjazdu na Instagramie. Kobieta zachwyca doskonałą sylwetką i już tęskni za greckimi plażami.

Coś mi się wydaje, że ciężko będzie wrócić do chodzenia w butach, bez piasku we włosach (w sumie to wszędzie), bez szumu fal i ciepłych wieczorów - napisała pod jednym z postów.

Fani są pod ogromnym wrażeniem. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów.

"Syrena", "wyglądasz świetnie", "miło popatrzeć" - piszą zachwyceni internauci.

Agnieszka Kot prezentuje się znakomicie, ale to nie powinno nikogo dziwić. Na co dzień jest trenerką fitness, dużo czasu poświęca na ćwiczenia.

Maciej i Agnieszka Kotowie zaczęli się spotykać w 2015 r. W maju 2019 r. wzięli ślub w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Mają syna Filipa.

Warto dodać, że Maciej Kot rozpoczął przygotowania do nowego sezonu z dużymi nadziejami. Polski skoczek ucieszył się ze zmiany trenera w polskich skokach. Na razie jednak musi przekonać do siebie Thomasa Thurnbichlera, aby myśleć o powrocie do pierwszej kadry.

31-latek niedawno startował w Letnim Grand Prix w Courchevel. Tam zajął 10. miejsce

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić