o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
VDB
|

Świat sportu ostro o Marcinie Najmanie. "Pokazał kim jest. Tchórz, który bije słabszych"

147
Podziel się

Takiego zakończenia walki pomiędzy Marcinem Najmanem a Kasjuszem Życińskim nikt się nie spodziewał. "El Testosteron" na początku 1. rundy został zdyskwalifikowany. Zachowanie sportowego celebryty od razu zostało skrytykowane przez świat polskiego sportu.

Świat sportu ostro o Marcinie Najmanie. "Pokazał kim jest. Tchórz, który bije słabszych"
Awantura po walce Marcina Najmana z Don Kasjo (Famemma.tv)
bDozcmCZ

Marcin Najman po raz kolejny nabrał kibiców. "El Testosteron" przez wiele tygodni obiecywał doskonałe przygotowanie do walki z Kasjuszem Życińskim. Jednak podczas walki nic takiego nie pokazał. Co więcej, totalnie się skompromitował.

Sportowy celebryta przegrał przez dyskwalifikację po niesportowym zachowaniu. Walka pierwotnie miała rozgrywać się na zasadach boksu, ale Marcin Najman najpierw obalił swojego rywala... a następnie go kopnął. Po czym Don Kasjo doznał kontuzji. To zachowanie spowodowało, że "El Testosteron" został zdyskwalifikowany.

bDozcmDb

To jednak był dopiero początek wielkiej awantury. Doświadczony "wojownik" po zakończeniu walki jeszcze rzucił się na Don Kasjo. Obu zawodników rozdzielać musiała ochrona, a w oktagonie zrobiła się prawdziwa wojna. Ta "walka" z pewnością przejdzie do historii polskich sztuk walki.

Od razu została również szeroko skomentowana przez przedstawicieli polskiego sportu, którzy nie zostawili suchej nitki na Marcinie Najmanie. Zresztą nie można się nie zgodzić z takim postawieniem sprawy przez te wszystkie znane postacie.

bDozcmDh

Zbigniew Boniek jako pierwszy w mocnych słowach zdecydował się skomentować to wydarzenie. Należy przyznać, że prezes PZPN nie przebierał w słowach. Jednak trudno nie przyznać mu racji. Takich głosów z czasem pojawiało się coraz więcej.

bDozcmDi
bDozcmDj

To tylko kilka przykładów wpisów dotyczących "walki" z udziałem Marcina Najmana. "El Testosteron" w ostatnich tygodniach był znanym komentatorem polskiego życia społecznego oraz politycznego, jednakże wydaje się, iż sobotnią walką na zawsze wypisał się z tego, aby ktokolwiek traktował poważnie jego osobę.

Zobacz także: "Klatka po klatce". TOP 10 - zobacz najlepsze momenty z gali KSW 56
bDozcmDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(147)
Letkonima
2 tyg. temu
Jedni de* ile występują na galach Fame drudzy je oglądają. Tym pierwszym za to się płaci, ci drudzy jeszcze za to płacą - nie wiem co jest bardziej żałosne.
Mietek
2 tyg. temu
Znajdzie pracę w tvp A po godzinach będzie bronił jasnej góry 😀😀
Mati
2 tyg. temu
Ktoś kto to napisał chyba nie oglądał tego nie było żadnej kontuzji od kopnięcia... Kontuzja była w trakcie rodzilania przez ochronę a nogę kasio wykręcił jeden z trenerów najmana
bDozcmDD
Tami
1 tyg. temu
Jest skończony, nic już nie osiągnie wiec przestańcie drogie media go promować bo to dzięki wam nadal uważa się za gwiazdę. Jest skończony, dajcie szansę innym.
Atam
1 tyg. temu
Przestańcie ich nazywać wojownikami, bo to są zwyczajni chuligani spod baru piwnego i uliczni rozbójnicy. To nie jest sport, a oni uprawiają jakiegoś zajoba a nie sport walki.
Najnowsze komentarze (147)
polak mały
1 tyg. temu
na takich damskich bokserów czekają polscy antyterroryści. Nie mają chłopaki gdzie trenować to puszczają psów na kobietki. Zawsze się mogą pochwalić że wygrali przez KO
iks2
1 tyg. temu
Bije slabszych ? Przeciez niewiele brakowalo a zeby lezal znokautowany.
666
1 tyg. temu
kosciol go pocieszy
Artur..
1 tyg. temu
Dlaczego tej,, siekieręzjadzie,, poświęca sie tyle uwagi. Niech sobie karki organizują w remizach,, sztuki walki,, zenada
baloo
1 tyg. temu
MMA to taka sama kategoria rozrywki jakby puścić do lasu Kaczorka a za nim pręgowanego kotka (jak mu było? Sherkan?).
na to Ja
1 tyg. temu
Najman i Jakimowicz poprowadzą wspólny program w TVPropaganda pod nazwą "Frajerzy do boju"
Patriotka 54
1 tyg. temu
Te walki to koszmar. To nie żaden sport.
Tia
1 tyg. temu
Znajdzie pracę w ochronie na Jasnej Górze- w godzinach zamknięcia. Intelektem nigdy się nie wykazał, może do BOA, będzie bił kobiety w różowym sweterku.
bDozcmDv
Yancio Wódnik
1 tyg. temu
Ten drugi nie dostał kontuzji w walce. To trener Najmana wpadł do klatki i z premedytacją wykręcił mu nogę, gdy ten leżał obezwładniony przez ochronę. Jeśli to nie jest bandyterka, to nie wiem co jest. No ale w końcu gość pracuje z Marcinem Najmanem, patriotą, człowiekiem honoru, obrońcą Częstochowy, nieustraszonym wojownikiem
yulo
1 tyg. temu
trenował na kobietach w trakcie marszów protestacyjnych
polska
1 tyg. temu
Ekspert TVP i tyle w temacie .
ja świat
1 tyg. temu
sportu jestem w szoku
Hanys
1 tyg. temu
Podobno z Ogórek w tvpis teraz on będzie program prowadził....
Hunter
1 tyg. temu
Gdy nie ma co liczyć na poziom "walki" organizatorzy dodają smaczku gali poprzez ustawienie jakiegoś skandalu... najman i kasjusz odegrali na żenującym poziomie zaplanowane role i tyle. nie rozumiem tych, którzy płacą kasę za oglądanie tej popeliny, mam nadzieję, że inne waliki im to wynagrodziły bo szkody w psychice po takim spektaklu są nieodwracalne...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić