Szef FAME MMA wspiera Stanowskiego. "My nie przekroczymy granic"

1

Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli organizacji FAME MMA, wspiera dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego w walce z Marcinem Najmanem.

Szef FAME MMA wspiera Stanowskiego. "My nie przekroczymy granic"
Szef FAME MMA wspiera Stanowskiego. "My nie przekroczymy granic" (YouTube)

Po tym, jak Marcin Najman rozpoczął współpracę ze "Słowikiem", czyli byłym gangsterem mafii pruszkowskiej, pojawiły się pierwsze problemy przy organizacji gali MMA-VIP 4. Pierwotnie impreza miała odbyć się w Kielcach, ale po poinformowaniu, że gangster mafii pruszkowskiej został "bossem" organizacji, kieleckie władze szybko wycofały się z umowy.

Wcześniej na władze miasta wylała się lawina krytyki, którą zainicjował w mediach społecznościowych Krzysztof Stanowski. Dziennikarz "Kanału Sportowego" jest zbulwersowany zachowaniem Najmana i od dłuższego czasu apeluje do sponsorów, aby nie wspierali tego wydarzenia.

Najman nie ma wielu sprzymierzeńców. Jego zachowanie skrytykowali przedstawiciele innych organizacji MMA w Polsce, na czele z FAME.

Mamy swoje zasady, których nie przekraczamy. Kontrowersje też mają swoje granice. A to, co się wydarzyło ostatnio w temacie gal freak fightowych, myślę, że te granice naruszyło, przekroczyło - powiedział Krzysztof Rozpara.

FAME MMA pochwaliło przy okazji dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego, który w przeszłości miał spore zatargi z FAME. Teraz jednak wszyscy są po tej samej stronie.

Ja w wielu kwestiach mogę się nie zgadzać z Krzysztofem Stanowskim i mieliśmy kiedyś swoją utarczkę, ale tutaj chciałem zaznaczyć, że w pełni popieram stanowisko, które przedstawił i jego działania. To jest właściwe działanie, które zostało pokazane - dodał Rozpara.

Gala Najmana w Wieluniu

Ostatecznie gala Marcina Najmana na nową lokalizację. Wieluń to nieco ponad 20-tysięczne miasteczko w województwie łódzkim. Polakom znane jest jako miejsce wybuchu II wojny światowej. To właśnie tam 1 września 1939 roku Luftwaffe dokonało bestialskich nalotów bombowych na ludność cywilną.

Doszło także do zmiany terminu gali. Zamiast 25 lutego, odbędzie się ona 5 marca.

Zobacz także: Rosja, Chiny i Iran prężą muskuły. Nagranie z manewrów wojskowych na Oceanie Indyjskim
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić