aktualizacja 

Tak Jaś Kapela szykuje się do walki. Kossakowski ma się czego bać?

50

19 lutego odbędzie się pierwsza edycja gali Prime Show MMA. W jednej z walk rękawice skrzyżują Ziemowit Piast Kossakowski oraz Jaś Kapela. Ich pojedynek wzbudza ogromne emocje. Lewicowy aktywista i poeta pokazał ostatnio, jak przygotowuje się do starcia. Kossakowski ma się czego bać?

Tak Jaś Kapela szykuje się do walki. Kossakowski ma się czego bać?
Trening Jasia Kapeli (Facebook)

To jeden z najgłośniejszych freak fightów ostatnich miesięcy. Podczas gali Prime Show MMA 1 były dziennikarz TVP Ziemowit Piast Kossakowski zmierzy się z lewicowym aktywistą Jasiem Kapelą.

Atmosfera jest bardzo napięta. Kossakowski w mocnych słowach wypowiadał się o swoim rywalu. Jednocześnie zapowiedział, że chciałby stoczyć kolejną walkę. Były dziennikarz ma nadzieję na starcie z "Kamerzystą".

"Kamerzysta", jak jesteś taki kozak, to dawaj ze mną bierz walkę na gołe pięści. (…) Najpierw zleję Kapelę, a później ciebie. (…) Ty się nie bój o mnie, tylko o siebie, jak pójdziesz na celę, frajerze - mówił Kossakowski podczas programu "Zadyma".

Jaś Kapela szykuje się do walki. Pokazał wideo

Do pojedynku ostro szykuje się także Jaś Kapela. W mediach społecznościowych zamieścił ostatnio krótkie nagranie ze swojego treningu. Pokazał, jak wyprowadza ciosy, a także kopnięcia. Niebawem rozstrzygnie się, czy to wystarczy na jego przeciwnika.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Prime Show MMA 1. Gdzie oglądać?

Gala Prime Show MMA 1 odbędzie się 19 lutego 2022 roku w Łodzi. Transmisja dostępna będzie w systemie pay-per-view (PPV). Koszt dostępu wynosi od 29,99 zł. Sporym zainteresowaniem cieszy się także zapowiadany pojedynek "Kamerzysty" z "Lordem Kruszwilem".

Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić