Szymon Michalski| 

Tam Radwańska spędziła Niedzielę Wielkanocną. Poznajesz?

15

Wiele jest sposobów na spędzanie Wielkanocy. Jedni postawili na rodzinne spotkania w domach, drudzy na zagraniczne wyjazdy, a jeszcze inni na zwiedzanie miast w Polsce. Do tego ostatniego grona zalicza się Agnieszka Radwańska.

Tam Radwańska spędziła Niedzielę Wielkanocną. Poznajesz?
Agnieszka Radwańska (Instagram, Agnieszka Radwańska)

Święta Wielkanocne przypadły w tym roku na koniec marca. Dla wielu jest to możliwość spotkania się z najbliższymi i spędzenia wspólnie czasu. Tak postąpiła m.in. Agnieszka Radwańska.

W mediach społecznościowych byłej tenisistki możemy natknąć się na zdjęcia z Krakowa (te znajdziesz na końcu artykułu). To właśnie w tym mieście dawna wiceliderka rankingu WTA spędziła Niedzielę Wielkanocną.

35-latce w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła jej siostra, Urszula Radwańska. Rodzeństwo wspólnie wybrało się na świąteczne śniadanie. Kobiety znalazły także czas na zwiedzanie Krakowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skrzydlewski mówi wprost o żużlu. "Nie jestem kibicem tego sportu"

Pochwaliła się zdjęciami

Starsza z sióstr zamieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcia spod Sukiennic i z rynku. Biorąc pod uwagę fakt, że na twarzy Radwańskiej widnieje szeroki uśmiech, można dojść do wniosku, że wizytę w Krakowie jak najbardziej może zaliczyć do udanych.

Dodajmy, że Radwańska pochodzi właśnie z Krakowa. Była tenisistka często powraca do swojego rodzinnego miasta. Tam też rozkręciła swój biznes, którym są apartamenty na wynajem. Obecnie razem ze swoim mężem Dawidem Celtem mieszka w Warszawie.

Przypomnijmy, że Agnieszka Radwańska w trakcie swojej kariery nie zdołała wygrać ani jednego turnieju wielkoszlemowego, choć zameldowała się w finale Wimbledonu i przez lata była zaliczana do ścisłej światowej czołówki. Ukoronowaniem jej kariery było zwycięstwo w 2015 roku w turnieju WTA Finals z udziałem ósemki najlepszych tenisistek.

Z kolei jej młodsza siostra Urszula także próbuje swoich sił w tenisie, jednak efekt jest zdecydowanie gorszy. 33-latka ma na swoim koncie sukcesy wyłącznie w turniejach juniorskich. Jej kariera seniorska nie jest jednak udana, o czym świadczy pozycja w rankingu WTA - 494.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić