VDB| 

Tego nikt się nie spodziewał. Popisał się dużą odwagą

4

W ostatnich tygodniach Natan Marcoń jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, skupiając się głównie na prowokowaniu innych popularnych gwiazd mediów społecznościowych oraz freak fightów. Jednak na dzień przed galą Fame: Reborn, przeszedł samego siebie, przebrawszy się za kobietę, co miało tajemniczy podtekst.

Tego nikt się nie spodziewał. Popisał się dużą odwagą
Performance Natana Marconia przed Fame: Reborn (YouTube)

Przez lata Natan Marcoń znany był głównie z tworzenia treści związanych z treningiem na siłowni oraz zdrowym stylem życia. Jednak w ostatnich tygodniach zdecydowanie zmienił swoją strategię w mediach społecznościowych, co przyniosło mu ogromną popularność. Warto dodać, że chwali się znajomością z takimi gwiazdami jak Conor McGregor czy Mike Tyson. Niedawno zdradził również, iż w wieku 20 lat posiada już cztery mieszkania.

Natan Marcoń bezlitośnie punktuje rywali

Co przyczyniło się do takiego skoku popularności Marconia? Obecnie skupia się on na trzech rodzajach kontentu. Przede wszystkim zaczepia innych twórców, robiąc to mniej lub bardziej nachalnie, często jednak bezlitośnie obnażając słabości osób, do których się zwraca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Rośniemy". Wyjątkowe chwile w życiu reprezentantki Polski

Dodatkowo obnosi się ze swoim bogactwem. Drogie ciuchy, biżuteria, auto, mieszkania - wszystko to ma demonstrować jego status. Ostatnim elementem jest prezentowanie "haków" na innych twórców. Twierdzi, że posiada dużo treści, które mogłyby pogrążyć innych, choć jeszcze nigdy niczego takiego nie ujawnił. To jednak pozwala mu budować przewagę psychologiczną nad innymi influencerami oraz budzi zainteresowanie fanów.

Wojna o tajemniczą "Beatris"

Aktywność Natana Marconia przynosi swoje efekty. Początkowo na gali Fame: Reborn miał się zmierzyć z innym fitnessowym influencerem, Jakubem Maślanką. Jednakże kilka zaczepek w stronę Adriana Polańskiego wystarczyło, aby ten wręcz domagał się walki z Marconiem. Ostatecznie włodarze Fame MMA zgodzili się, dokonali zmian w karcie walk, i w sobotę w klatce zmierzą się Marcoń i Polański.

Punktem zapalnym tego konfliktu było ujawnienie potencjalnej prawdy na temat działalności zawodowej mamy "Polaka", która miała być mocno kontrowersyjna. Według Natana Marconia, federacja nałożyła zakaz rozmawiania o tzw. "Beatris". Dlatego też Marcoń postanowił sprytnie obejść to ograniczenie, przebierając się za nią. Na podstawie dostępnych zdjęć z różnych portali można stwierdzić pewne podobieństwo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jednak tej konwencji nie do końca zrozumiał Adrian Polański. Zawodnik Fame MMA, już wcześniej znany ze swojego narwanego zachowania, tym razem rzucił się na Natana Marconia, poważnie go uszkadzając na dzień przed walką. Wydaje się, że status walki może być zagrożony i należy oczekiwać dalszych komunikatów ze strony zawodników oraz federacji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Gala Fame: Reborn odbędzie się w sobotę, 9 grudnia. W walce wieczoru zobaczymy starcie 2 vs. 2, gdzie Sebastian Fabijański wraz z Tomaszem Olejnikiem zmierzą się z Sylwestrem Wardęgą i Wojtkiem Golą. Ponadto wystąpią m.in. Marcin Wrzosek, Elizabeth Anorue czy Piotr Szeliga.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić