LAK|

Ten wpis robi furorę w sieci! "Idź i puść Eurojackpot"

7

Dziennikarz portalu igol.pl Antoni Majewski przewidział przed meczem, że Lukas Podolski strzeli gola z połowy boiska. Tak też się stało. Znany piłkarz w kapitalny sposób mu odpowiedział na Twitterze. Jego wpis jest szeroko komentowany.

Podolski strzela gola z połowy boiska (Twitter)

Strzałem z własnej połowy Lukas Podolski pokonał Bartosza Klebaniuka w meczu PKO Ekstraklasy. To mocny kandydat na najpiękniejszego gola tego sezonu.

Klebaniuk w bramce, to czekamy na gola z połowy imienia lewej armaty Lukasa Podolskiego - napisał na Twitterze dziennikarz portalu igol.pl Antoni Majewski przed sobotnim pojedynkiem PKO Ekstraklasy w Szczecinie.

W 73. minucie meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (1:4) "Poldi" spełnił życzenie dziennikarza, warto podkreślić, że Majewski świetnie to przewidział, i perfekcyjnie przymierzył z ponad połowy boiska.

20-letni Bartosz Klebaniuk z pewnością długo nie zapomni tego gola, chociaż to nie pierwszy raz, kiedy gra daleko wysunięty na przedpolu bramki.

Podolski po prostu wszystko widzi i ma fantastycznie ułożoną lewą nogę. Bartkowi Klebaniukowi przytrafiła się bramka w pucharze, gdzie doświadczony Tomasz Nowak z Rekordu Bielsko-Biała też strzelił gola z połowy - przypomniał Maciej Murawski podczas transmisji Canal+ Sport z meczu Pogoń - Górnik.

Kapitalna odpowiedź Podolskiego

Znany piłkarz odpowiedział dziennikarzowi na Twitterze. Zrobił to w wyjątkowy sposób.

Dziękuję za podpowiedź, dom Ci rada: wstań, ubierz się, idź i puść dzisiaj Eurojackpot. Podziękujesz potem - napisał Podolski (pisownia oryginalna).

Jego wpis robi prawdziwą furorę w sieci. Polubiło go ponad 5200 osób. Jest też szeroko komentowany.

"Bramka sezonu", Poldi, daj dziennikarzowi koszulkę" - zachęcali go internauci.

Ostatecznie zabrzanie zwyciężyli 4:1 na terenie "Portowców". Podolski zdobył dopiero drugą bramkę w tym sezonie ligowym. Utytułowany gracz zaliczył też sześć asyst przy trafieniach kolegów.