LAK| 

To jest hit. Miał problemy z prawem, teraz zawalczy w... masce!

5

Podczas gali Prime Show MMA dojdzie do pojedynku "Kamerzysty" z "Lordem Kruszwilem". To będzie hit wieczoru. Już wiemy, że ten pierwszy zdecyduje się na walkę... w masce. Tłumaczy, dlaczego.

To jest hit. Miał problemy z prawem, teraz zawalczy w... masce!
"Kamerzysta" zawalczy w masce na gali Prime Show MMA/ Instagram

We wtorek odbyła się konferencja przed historyczną, pierwszą galą organizacji Prime Show MMA. W walce wieczoru zmierzy się dwóch niedawnych króli YouTube'a - Marek "Kruszwil" Kruszel i Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak.

Bohaterowie walki wieczoru mają do wyjaśnienia stare zatargi i najlepiej, żeby to zrobili na sportowych zasadach w klatce.

Pierwszy z nich miał ostatnio problemy z prawem. Aresztowano go za znęcanie się nad osobą niepełnosprawną intelektualnie. Wyszedł za kaucją. "Kruszwila" z kolei kojarzyć mogą fani Fame MMA. Podczas gali numer pięć zmierzył się bowiem z "Mini Majkiem".

Zawalczy w masce

Okazuje się, że "Kamerzysta" zamierza do klatki wejść z masce i... nie zamierza jej tam ściągać. Chce w niej zawalczyć. Zdradził to podczas konferencji prasowej. "Co w sytuacji, gdy Marek ją po prostu ściągnie?" - zapytał prowadzący.

No to podejdzie i ściągnie. I tak mnie zobaczycie na walce i tak. To jest po prostu mój wizerunek. Ja lubię nosić maskę, czuje się bardziej komfortowo, bo jestem do tego przyzwyczajony - odpowiedział "Kamerzysta".

Pierwsza gala Prime MMA odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. W karcie walk zobaczymy m.in. Mateusza Murańskiego, Marka "Kruszwila" Kruszela czy Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić