VDB| 

To robi wrażenie. Anita Włodarczyk wytłumaczyła się z nietypowego zachowania

35

Anita Włodarczyk zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem podczas dekoracji w trakcie igrzysk olimpijskich w Tokio. Lekkoatletka w mediach społecznościowych postanowiła wrócić do tego wydarzenia.

To robi wrażenie. Anita Włodarczyk wytłumaczyła się z nietypowego zachowania
Anita Włodarczyk (Instagram.com)

Anita Włodarczyk znów pokazała, że jest wielkim sportowcem. Polska lekkoatletka w ostatnich latach miała poważne problemy zdrowotne, jednak mimo wielkich problemów udało się jej przygotować na najważniejszą imprezę. W Tokio pewnie wygrała i po raz trzeci z rzędu została mistrzynią olimpijską w rzucie młotem.

Trzeba przyznać, że Włodarczyk to jedna z nielicznych zawodniczek, które mogą podziękować za przełożenie igrzysk olimpijskich z 2020 roku na 2021 rok. Wydaje się, że ubiegłego lata Polka nie byłaby w stanie wystartować w tej imprezie. Teraz jednak, wraz z nowym trenerem, przygotowała imponującą formę.

Wyboista droga

Trudna droga, jaką przeszła Anita Włodarczyk, może robić wrażenie. Sama lekkoatletka w ostatnich tygodniach lubi wracać do swojego sukcesu. Tym razem w mediach społecznościowych zdradziła, co stało za tym, iż przed wejściem na najwyższy stopień podium pocałowała je.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Jeden z piękniejszych momentów podczas ceremonii medalowej - skomentowała krótko Anita Włodarczyk.
Wtedy pomyślałam o tym, jaką ciężką drogę przeszłam przez ostatnie dwa lata, żeby odbić się od dna i znaleźć się na najwyższym stopniu podium olimpijskiego. Dziękuję Tokio. Dziękuję, Kochani, że myślami cały czas byliście ze mną - dodała złota medalistka Tokio 2020.

To zachowanie nie może dziwić, bowiem Włodarczyk odniosła wielki sukces. Co więcej, udowodniła zarówno sobie, jak i innym, że nawet przeciwności losu nie są w stanie jej złamać. Pozostaje mieć nadzieję, że Anita Włodarczyk utrzyma swoją formę do 2024 roku i igrzysk olimpijskich w Paryżu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić