VDB| 

To zdjęcie zawodniczki FAME MMA wzbudza kontrowersje. Czy to dozwolone?

9

Patrycja Wieja zostawia za sobą wizerunek grzecznej dziewczyny z "Projektu Lady" i zadebiutuje na gali FAME MMA 11. W sobotę jednak zamieściła niepokojący wpis w mediach społecznościowych. Czy właśnie pochwaliła się stosowaniem czegoś niedozwolonego?

To zdjęcie zawodniczki FAME MMA wzbudza kontrowersje. Czy to dozwolone?
Patrycja Wieja (Instagram.com)

Patrycja Wieja została pierwszą w historii laureatką polskiej edycji "Projektu Lady". Jednak, jak się okazuje, szkolenie z bycia damą nie na wiele się zdało. Wieja szybko porzuciła bycie grzeczną dziewczyną i zaczęła robić karierę jako influencerka.

Tego jednak było dla niej za mało i postanowiła sprawdzić się w oktagonie. Rywalką Patrycji Wieji w debiucie w formule MMA będzie Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska. Obie zawodniczki stanęły już twarzą w twarz w maju, więc mają dużo czasu na przygotowania.

Patrycja Wieja i wlewy witaminowe

Okazuje się jednak, że same treningi to nie wszystko. W sobotę laureatka pierwszej edycji "Projektu Lady" pochwaliła się przygotowaniami do październikowej walki. O ile wizyta u psychologa sportu nie robi na nikim większego wrażenia, to przyjmowana infuzja już mocno niepokoi.

Zobaczcie, kroplówka tutaj jest. Więc dbają o mnie - mówiła Patrycja Wieja na InstaStory.

Wlew witaminowy a doping

Spoglądając na ofertę kliniki, w której przebywała zawodniczka FAME MMA, widać, iż specjalizuje się ona we wlewach witaminowych. To natomiast przez POLADA jest traktowane jako przejaw dopingu w sporcie.

W modzie są także tzw. wlewy witaminowe, a przypomnę, że stosowanie kroplówki w ilości przekraczającej 100 ml jest zabronione - mówił Michał Rynkowski, Dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej, w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Wiele wskazuje na to, że zawodniczka FAME MMA w mediach społecznościowych zrelacjonowała kontrowersyjny zabieg. Czy to oznacza, że walka z Karliną Brzuszczyńską jest zagrożona? Na ten moment organizacja nie skomentowała zachowania swojej zawodniczki.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić