Uśmiech od ucha do ucha. Dobry humor nie opuszcza Piotra Żyły

15

Piotr Żyła jest jedną z najbardziej optymistycznych postaci polskiego sportu. Niezależnie od osiąganych wyników, humor nigdy go nie opuszcza. Potwierdza to ostatni wpis na Instagramie.

Uśmiech od ucha do ucha. Dobry humor nie opuszcza Piotra Żyły
FOT. KACPER KIRKLEWSKI / 400mm.pl/NEWSPIX.PL (Kacper Kirklewski)

Niemal każdy wywiad Piotra Żyły po zawodach Pucharu Świata w skokach staje się hitem internetu. Polak emanuje dobrym humorem niezależnie od tego, czy zajmuje miejsce w czołówce, czy poza nią.

W ostatnich trzech konkursach Pucharu Świata w Norwegii Żyła radził sobie średnio. Zaczął od dobrej lokaty, ale później było znacznie gorzej - najpierw 22., a później 18. miejsce w Oslo. W niedzielnych zawodach był 18. ex aequo z innym reprezentantem Polski, Pawłem Wąskiem.

Obaj uzyskali identyczną notę w dwóch skokach, co jest sporym wyczynem biorąc pod uwagę, ile czynników składa się na ostateczny wynik. Tuż po zawodach Żyła zamieścił wpis w mediach społecznościowych. Znów z uśmiechem od ucha do ucha.

No to my wycyrklowali w 18. Sąsiedzi - napisał, dodając do tego kilka uśmiechniętych emotikonek.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sezon 2021/22 jest jednym ze słabszych w wykonaniu Żyły w ostatnich latach. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajmuje 20. miejsce. Ostatnio niżej był w sezonie 2015/16.

Zobacz także: Tego gola można oglądać godzinami! Cóż za precyzja (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić