Artur Babicz| 

W sieci wrze! Zawalczy w Fame MMA z więzienną bransoletką?

7

Kilka dni temu Mariusz "Hejter" Słoński wyznał, że przebywa w domowym areszcie. Zapewniał jednak, że podczas sobotniej gali Fame MMA 14 nie będzie miał specjalnej bransoletki. Urywki z jego treningu medialnego pokazują jednak coś zupełnie innego. Czegoś takiego w polskim MMA jeszcze nie widzieliśmy!

W sieci wrze! Zawalczy w Fame MMA z więzienną bransoletką?
Mariusz "Hejter" Słoński z bransoletką więzienną (YouTube)

Podczas niemal każdej gali freak fightowej dzieje się coś przełomowego i zaskakującego. Jednakże jeszcze nigdy żaden z zawodników nie walczył z więzienną bransoletką, która pomaga w elektronicznym dozorze aresztowanych. To się może zmienić.

W piątek 13 maja odbył się media trening przed galą Fame MMA 14. Połączono go tradycyjnie z oficjalną ceremonią ważenia. Internauci zwrócili uwagę na Mariusza "Hejtera" Słońskiego. Pokazywał on próbkę swoich możliwości właśnie ze wspomnianą bransoletką na nodze.

"Hejter" mówił o problemach. Zawalczy na Fame MMA 14?

Już podczas ostatniej konferencji przed Fame MMA 14 Mariusz "Hejter" Słoński wspominał o swoich problemach. Mówił wówczas, że jest w areszcie domowym. Jednak miał być w kontakcie ze Służbą Więzienną, by uniknąć problemu ze ściągnięciem elektronicznego dozoru na czas gali (więcej na ten temat TUTAJ).

Okazuje się, że prawdopodobnie nie wszystko poszło po jego myśli. W piątek pokazał się ze specjalną bransoletką i możliwe, że tak też będzie podczas samej walki. Przekonamy się o tym najpewniej dopiero podczas sobotniego wydarzenia.

Areszt go zmienił

Zauważalna jest obecna przemiana Mariusza Słońskiego. Popularny "Hejter" od lat słynął z ostrego języka oraz słownej agresji wobec innych zawodników. Jednak odkąd przebywa w areszcie domowym, jest wręcz nie do poznania - małomówny i spokojny. Zobaczymy, jak to wpłynie na jego dyspozycję w oktagonie.

Gala Fame MMA 14 odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru zmierzą się "Gimper" i "Tromba". Wystąpią też m.in. Norman Parke, Piotr Szeliga, Wiktoria Jaroniewska czy Agata "Fagata" Fąk.

Zobacz także: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić